Łukasz Szewczyk16.02.2012 (10:37)8

Weekend gwiazd NBA w Canal+

Między 24 a 26 lutego 2012 roku Canal+ zaprezentuje wszystkie wydarzenia tegorocznego weekendu gwiazd koszykarskiej ligi NBA. Na antenie Canal+ Sport HD kibice zobaczą na żywo mecz gwiazd, spotkanie debiutantów oraz widowiskowe pokazy konkursowe.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

I cóż z tego, że transmisje w kanale C+S HD jak będą nadawane w jakości SD.
 1  
Panie Łukaszu czemu Pan wprowadza w błąd czytelników?Mecz Debiutantów jest w w nocy z piątku na sobotę a więć w SOBOTĘ O 2:45, kONKURSY są w NIEDZIELE 0 1:45, A sam mecz Gwiazd w nocy z niedzieli na poniedzialek, ale że po polnocy, wiec mecz jest w PONIEDZIAŁEK o 0.15.

Kiedy polskie media nauczą sie pisać poprawnie?
 0  
 Brt
I cóż z tego, że transmisje w kanale C+S HD jak będą nadawane w jakości SD.
ALL star games ma być w HD tak jak finały play off.
 1  
"MECZ GWIAZD" he he. Gwiazdy, które potrafią strajkować bo 10 milionów USD rocznie to mało. Nie oglądam już od dawna tego pożal się Boże show, gdzie "gwiazdy" znudzone na maksa odstawiają swoje sztuczki na pokaz ku uciesze płacących gruby szmal za to widzów.
 1  
W tym roku nie ma juz meczu rookies - sophomories - jest nowa formula Shaq iBarkley beda wybierac skłądy sposrod 2 pierwszych roczników
 0  
tak się składa, że all-star game i finały są zawsze w hd, a pozostałe mecze nba w pseudo hd
 0  
A fakt w HD teraz zlookałem na stronie C+. Przepraszam :)
 0  
Hi all, Bunny and I thank you for your easter gtnerhiegs :) hope you had a wonderful Easter weekend!santos - the tea's got dried sultanas, apples, papayas, hibiscus, rosehip, and lemongrass besides dried carrots. Frankly, they tasted pretty good after we brewed the tea :)mel - thanks, I had been aware of it and quite thrilled :) Posted by
 0