Łukasz Szewczyk20.02.2012 (12:53)14 komentarzy

TVN przejęła kontrolę nad TTV

Grupa TVN bez wielkiego rozgłosu przejęła kontrolę nad nadawcą telewizji TTV. Do transakcji doszło pod koniec grudnia 2011 roku, jeszcze przed oficjalnym startem nowej stacji telewizyjnej.
Jak wynika z opublikowanego raportu finansowego Grupy TVN, 21 grudnia TVN nabył 25,55 proc. udziałów w spółce Stavka, która jest nadawcą telewizji TTV. Przypomnijmy, że wcześniej - latem 2011 roku - TVN nabył 25 proc. udziałów. To oznacza, że Grupa TVN posiada większościowy (łącznie 50,55) pakiet udziałów w spółce Stavka.
Przypomnijmy, że kanał TTV, czyli Twoja Telewizja, nadaje o początku stycznia 2012 roku w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Dostępna jest także na platformach satelitarnych oraz w ofertach wybranych sieci kablowych.

TTV to interaktywny kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast. Wyróżnikiem kanału będzie przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy współtworzą stację.
Grupa TVN

Komentarze (1 - 10 z 14)

Kanał interaktywny - czyli zadzwoń do studia (debilny konkurs lub wróżka) i połowa ekranu naszpikowana sms'ami.

W skrócie - kolejny kanał dla pół-mózgowców spod znaku ITI.
 12  
edmund, nie wiesz to nie pisz idioto ! na TTV sa same programy typu UWAGA i W11
 9  
i tak oto DVB-T pierwsze muxy opanował TVN - sprytem i oszustwem moim zdaniem,co to za wybór albo Polsat i klony typu TV4, TV6 albo TVNy i klon TTV, wcale się nie dziwie moherom że się wk..ją że nie ma tam Rydza, potęga propagandy tego rządu przytłacza.....
 4  
TTV debilny kanał
ssssssssssadddddddddddaaaaaaaaaaaa 20.02.2012 (13:12:47)
 3  
no i mamy tą różnorodność nadawców na DVB-T...
W naszym kraju zawsze musi być wszystko przekręcone.....
 8  
Rydzyk juz i tak przegral.
 5  
Kanał ma potencjał, ale grafika mnie przeraża :)
 8  
@bolek internetowy, nie przesadzaj masz jeszcze do wyboru super muzykę POLO TV kwintesencja dobrego gustu coś dla POwców akurat ich POziom
 9  
czyli taka superstacja bis ktora dodatkowo da jakies fabularyzowane gnioty typu trudne sprawy i w11...

juz skacze z radosci...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 20.02.2012 (14:56:59)
 5  
buchchcaaaaaaaaaaaaaaaa

NO nie ma co Niezależne media jak nic

skandal KUr***
normalnie popieram TV Trwam aby dostała miejsce na multipleksie....
 3