Łukasz Szewczyk23.02.2012 (10:57)37 komentarzy

Od marca płatne nVOD net w "n". TVN Player za darmo

Satelitarna platforma "n", zgodnie z zapowiedziami, od marca 2012 roku wprowadza opłaty za korzystanie z nowej usługi nVOD net. Jakie ceny? Dostęp do TVN Player będzie darmowy.
Do końca lutego 2012 roku abonenci satelitarnej platformy "n" z nowej usługi nVOD net mogą korzystać bezpłatnie. Od marca 2012 roku operator wprowadzi opłaty, o czym operator informuje abonentów w komunikatach pojawiających się na ekranie telewizora.
Jakie ceny? Z cennika telewizji "n" wynika, że opłata za korzystanie z usługi nVOD net - 1,99 zł. Darmowy będzie dostęp do kolekcji TVN Player oraz Baby.TV. Dostęp do kolekcji National Geographic Channel to koszt 3 zł miesięcznie. Z kolei dostęp do HBO OD wyceniono na kwotę 10 zł miesięcznie, jednak z opcji HBO OD mogą korzystać jedynie abonenci "n posiadający wykupiony abonament na HBO.

Komentarze (1 - 10 z 37)

Ani grosza za internetowy streaming...
 8  
Kto nie skacze, kto nie skacze ten za N :)

N - oplata za NVOD NET :)
 3  
chyba nie lali, ze im ktos za streaming darmowych programow z tvn player zlamany grosz zaplaci :D
 2  
10zł za jakość wczesnego divixu w HBO OD. 1,99zł za coś co w necie jest bezpłatnie. Kpina z abonentów i tyle.
 1  
Działania N coraz bardziej przekonują mnie do tego, żeby zrezygnować z nboxa i kupić ncam z ofertą na kartę (do telewizora Samsunga).
 1  
złodzieje,bandnyci.....
 3  
co to znaczy BANDNYCI ??
 7  
typowe polaczkowo.za darmo źle,za kase tez nie dobrze...
 7  
TVN Player w internecie jest za darmo, więc niech się cmokną w trąbkę.
HBO OD ma jakość tak tragiczną, że nie jest warte tych 10 złotych.
NatGeo za 3 zł - akceptowalne
BabyTV za mogłoby kosztować te 2 zł
 1  
Głupota strzał w kolano, zamiast sobie reklamę zrobić i z darmowego streamingu korzystać łapiąc nowych abonentów to robią opłatę za TVN Player he,he. Dla nie wiedzących : kupujecie odtwarzacz blu-ray np. samsung serii d i macie ZA DARMO Tvn Player, Ipla, Iplex, TVP vod,Youtube i wiele innych.Więc nie dajcie się naciągać !!!
 4