Łukasz Szewczyk01.03.2012 (14:59)9 komentarzy

Marek Sierocki w Polo TV. Nowe programy

Grający muzykę disco polo w marcu 2012 roku wprowadzi do swojej oferty dwa nowe programy dla miłośników muzyki tanecznej. Jeden z nich poprowadzi Marek Sierocki.
6 marca 2012 roku na antenie Polo TV zadebiutuje program "Power Dance", w którym Maciek Czachowski zaprosi widzów na mocne i dynamiczne uderzenie dźwięków nurtu power dance. W każdym odcinku widzowie zobaczą relacje z imprez, koncertów, wywiady z gwiazdami polskiego power dance. W programie nie zabraknie nowych teledysków jak i starych hitów. Pojawią się polscy i zagraniczni DJ-e. Emisja premierowych odcinków we wtorki o godzinie 17.15.
Druga propozycja to "Video Mix", czyli muzyczne spotkanie z Markiem Sierockim. Ten niekwestionowany znawca muzyki disco poprowadzi widzów przez najważniejsze zjawiska muzyki tanecznej zarówno minione jak i te najnowsze. Będzie prezentował najlepsze teledyski z różnych regionów świata. Specjalne miejsce w programie zajmą muzyczne propozycje euro disco oraz italo disco. Nie zabraknie polskiej muzyki tanecznej. Emisja premierowych odcinków w środy o godzinie 17.15 (od 7 marca).

[i]Polo TV to jeden z popularniejszych muzycznych kanałów tv w Polsce, który dociera do 8,8 mln osób. Kanał dostępny jest na platformach cyfrowych: Cyfra+ (kanał 161) i telewizja "n" (kanał 227), w sieciach kablowych, m.in.: Vectra (kanał 615), Multimedia Polska i Toya, w naziemnej telewizji cyfrowej (pierwszy multipleks DVB-T), a także bezpośrednio z satelity.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Pewnie z TVP go wyrzucą.
PS Krzysztof Ibisz w PzW
 1  
eurodance i italo disco?
Zaczyna mi się ten kanał podobać...
 3  
moim zdaniem to co robi ten pan to mnie mało obchodzi bo za to kasa będzie wielka bo na darmo nikt nic nie robi to niech robi co chce , a ta stacja to gniot i szmira nikomu nie potrzebna bo to nazywane jest przez fanatyków takiej kich to finał i kropka?
 1  
Tylko nie to!
Od Eurodance jest TV Disco.
 3  
ten kanał to wielka KUPA śmierdząca, jak coś takiego mozna promować, to już bym wolał tam mango w teym pesudo multipleksie
 2  
Marek,
Ales Ty nielojalny... Wstydz się.
 2  
Lepsza szmira niż MTV polska bo to nawet szmirą nie można nazwać
 3  
no tak fanatyzm dla szmiry i tandety rozkwita , a reszta ma się tylko do stosować do tego co jest i nic nie może powiedzieć bo będzie szykanowana przez . Maniaka który nie ma gustu co do muzyki bo to nie muzyka to tandeta która ma tylko melodie a słowa się nie wiele zmieniają a reszty niema bo od lat jest ta sama .....to po winno do lamusa.....
 3  
Dlaczego POWER DANCE został zdjęty z anteny? Muza była tam fantastyczna...
 0