Łukasz Szewczyk06.03.2012 (12:33)brak komentarzy

TopGear z filmami w technologii rozszerzonej rzeczywistości

W środę (7 marca 2012 roku) polska edycja magazynu TopGear, wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, ukaże się wraz z dodatkiem specjalnym Forza Italia oraz wideo w technologii rozszerzonej rzeczywistości.
W dołączonym do magazynu dodatku Forza Italia opisane zostały 164 najwspanialsze włoskie samochody, uznane przez Top Gear za auta wszech czasów. Na pięćdziesięciu dwóch stronach dodatku redakcja magazynu prezentuje samochody, które wzbudzają największe emocje wśród fanów motoryzacji, m.in. Ferrari 250 Testa Rossa, Alfa Romeo Spider "Duetto", Lancia Stratos i Maserati 250F. Wydanie z dodatkiem ukaże się w niezmienionej cenie 6,90 zł i zostanie wsparte kampanią promocyjną w mediach Ringier Axel Springer Polska. Partnerem dodatku jest Grupa Fiat.
Najnowszy TopGear oferuje także dodatkowe materiały wideo, przygotowane w technologii rozszerzonej rzeczywistości. Od wydania 3/2012 TopGear, jako pierwszy tytuł w Polsce, nawiązał współpracę ze światowym liderem w zakresie rozszerzonej rzeczywistości - platformą Aurasma. Czytelnicy, którzy pobiorą darmową aplikację na swój smartfon, otrzymają dostęp do filmów związanych z danym tekstem. Będą je mogli oglądać, zbliżając kamerę w urządzeniu do strony czasopisma z wybranym artykułem.