Łukasz Szewczyk14.03.2012 (20:15)9 komentarzy

Nowe seriale w kwietniu na Fox HD

Serialowy kanał telewizyjny Fox HD w kwietniu 2012 roku przygotował dla swoich widzów kilka nowych seriali telewizyjnych, po raz pierwszy emitowanych w Polsce. Wśród nich m.in. "Persons Unknown", "Community 3" czy też "Archer".
Od 2 kwietnia 2012 roku (w poniedziałki o godzinie 22.00) kanał Fox rozpocznie emisję pierwszego sezonu "Persons Unknown". Siedem zupełnie obcych sobie osób trafia do jednego hotelu. Nie wiedzą jednak, jak się tam znaleźli, gdzie są, ani kim są pozostałe osoby. Muszą ze sobą współpracować - by przetrwać, by odnaleźć odpowiedź na pytanie: jak się tam znaleźli i dlaczego? Każdy z nich został jakby wyrwany z życia codziennego, od rodziny, pracy, i znalazł się w opustoszałym miasteczku nie mając pojęcia, jak tu trafił. Stali się zakładnikami, są pod stałą obserwacją wszechobecnych kamer i nie wiedzą, kto lub co jest po drugiej stronie, kto nimi manipuluje. Każda próba ucieczki kończy się niepowodzeniem...
Kolejna propozycja to trzeci sezon "Community" (od 26 kwietnia, w czwartki o godzinie 21.00 i 21.30). Kolejny sezon to nowe wyzwania - a będzie ich co nie miara. Pojawi się nieustępliwy, twardy jak skała i ostry nauczyciel biologii, profesor Kane, grany przez Michaela K. Williamsa. Kolejną niespodzianką będzie z pewnością zaskakujące przyjęcie Changa do ochrony kampusu. Dean Pelton odkryje godnego przeciwnika w osobie swojego zastępcy, Laybourne'a (John Goodman), zasłużonego szefa serwisu klimatyzacyjnego Greendale, a z kolei Troy i Abed zdecydują się na wspólne wynajęcie mieszkania - okaże się, że ta decyzja będzie prawdziwym sprawdzianem dla ich przyjaźni.

Od 4 kwietnia kanał (w środy o godz. 22.00 i 22.30) kanał Fox będzie emitował trzeci sezon "Archer". Jest to animowana, półgodzinna komedia, której fabuła kręci się wokół Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS) i życia jej pracowników. Każda tajna akcja i globalny kryzys to tylko kolejna wymówka pracowników ISIS by podkopać, sabotażować i oszukać innych - dla własnych korzyści.

Z kolei od 25 kwietnia (w środy o godz. 21.00 i 21.30) na antenie Fox pierwszy sezon animowanego serialu "Neighbors From Hell". Z pozoru, na pierwszy rzut oka Hellmanowie wyglądają jak typowa amerykańska rodzinka - jest Balthazor (Will Sasso) i jego żona Tina (Molly Shannon), ich dwoje dzieci, Mandy (Tracey Fairaway) i Josh (David Sorn), ich pies Pazuzu (Patton Oswalt) i wujek Vlaartark (Kyle McCulloch). Jak się jednak okazuje, Hellmanowie są z piekła. Zostali wysłani na Ziemię przez diabła z pewną misją - mają nie dopuścić do tego, by ludzie dokopali się do ich piekielnych, podziemnych domów. Żeby wykonać zadanie, muszą zachowywać się jak typowi mieszkańcy przedmieścia. Szybko odkrywają, że jeśli chodzi o diabelskie zachowania, ludzie mogą z nimi śmiało konkurować.

Komentarze (1 - 9 z 9)

W cyfrze chyba nie doczekamy się tego kanału.
 5  
Masz racje kolego
 5  
Ale przed świętami mają coś dodać
 1  
dlaczego to cholerne UPC nie chce dodać tego kanału?!?
 6  
Na profilu UPC na facebooku żądanie dodania nowych kanałów, w tym przede wszystkim FOX jest POWSZECHNE, UPC twierdzi że bierze pod uwagę opinie abonentów, więc się pytam o co k... chodzi?!?!? Przecież odejdą im dziesiątki tysięcy klientów, TO się UPC im bardziej opłaca niż dodanie nowych kanałów?!? Ludzie odejdą (i już odchodzą) do innych operatorów którzy mają HD w standardzie (w UPC dodatkowo płatne) i dodają nowe kanały szybciej niż 4 lata po ich wejściu na polski rynek, ja odchodzę w maju jak będzie podstawa do zerwania umowy (usunięcie polsat futbol)
 5  
Czy abonenci UPC chcieli by obejrzeć któryś z tych seriali?? Jeśli tak to przykro mi ale UPC ma to w dupie i nie planuje dodania Tego kanału i żadnego innego w najbliższych latach chyba że pojawi się telewizja dla wielorybników.
 4  
a co chcecie ogladac? Terranova juz rusza w tvp... Taki to kanal amerykanskie proddukcje nowe:).upc tez obserwuje co sie dzieje na rynku
 1  
Person Unknow mogę z czystym sumieniem polecić.Pasjonujący serial .Chyba , że ktoś nie lubi zagadek.
 1  
Zajebisty kanał. The Walking Dead rządzi jak na razie na nim.
Mam nadzieję, że "Person unknow" godnie go zastąpi w oczekiwaniu na 3 sezon.
 1