Łukasz Szewczyk19.03.2012 (11:17)6 komentarzy

Ruszyła polska e-księgarnia dla użytkowników Kindle'a

Woblink otworzył Woblink MobiStore - pierwszą polską e-księgarnię dla użytkowników czytnika Kindle, dostępną bezpośrednio z poziomu urządzenia.
Możliwość czytania polskich książek ponad 60 najlepszych wydawnictw na najpopularniejszym w Polsce i na świecie czytniku Kindle to wydarzenie absolutnie przełomowe. Woblink udostępnia rozwiązanie, na które czekali wszyscy użytkownicy czytnika Kindle Amazon chcący w łatwy i legalny sposób korzystać z e-booków. Nawigacja po e-sklepie (www.woblink.mobi) odbywa się z poziomu urządzenia i umożliwia bardzo łatwe i intuicyjne zakupy za pomocą jednego kliknięcia. Od dziś dzięki Woblinkowi można kupować tysiące polskich e-booków na czytnik Kindle, korzystając z dwóch metod płatności.
Po pierwsze, identycznie jak w sklepie Amazon, czyli dzięki nawigacji po księgarni Woblink MobiStore dokonywanej bezpośrednio na czytniku. Płatności dokonuje się za pomocą najszybszego systemu płatności on-line w Polsce - YetiPay. Zasilenie konta w YetiPay dowolną kwotą umożliwia kupowanie książek jednym kliknięciem. Po zakupie pliki zostają przesłane prosto na czytnik - tak samo, jak przy zakupach w Amazonie.

Druga możliwość to kupowanie za pośrednictwem portalu woblink.com. Na portalu można wybierać dowolną opcję płatności za książki: kartą kredytową, e-przelewem lub z systemem YetiPay. Po zakupie należy dokonać prostej synchronizacji czytnika z aplikacją desktopową Woblink, a książki zostaną przesłane na urządzenie.

E-booki po zakupie można również ściągnąć na Kindle pobierając plik na dysk PC z wirtualnej półki użytkownika na woblink.com i podłączając czytnik do komputera przez kabel USB.

Komentarze (1 - 6 z 6)

marnie tych książek
 0  
cena wiele pozostawia do życzenia, jest to książka elektroniczna więc dla czego jest przeważnie droższa od książki papierowej. W sieci na niektórych portalach da się kupić i z przesyłką zapłacić mniej za papierowe wydanie. Skandal.
 0  
Książki o wiele droższe niż w innych księgarniach. Wolę kupić epub w Gandalfie i przekonwertować na mobi w Calibre.
 0  
A to ktoś jeszcze książki czyta?

Mnie rozbawiła nazwa "najszybszego systemy płatności" -- Yeti Co za durnota. Czy to ma oznaczać, że nikt tego nie widział, albo że jak zapłacisz, to ślad po kasie zaginie jak po Yeti?

Woblink tez nie lepsze, co to w ogóle znaczy?
 1  
jesli masz Kindle, wejdz na Amazon.com i cala masa ksiazek darmowych jest w sekunde na twoim kindle czy komputerze, ipadzie czy tablecie
 0  
Znalezienie polskich książek na Amazonie jest dosyć trudne. Nie ma jeszcze oddzielnej kategorii.
Dlatego zrobilem prostą stronke, na której wrzucam polskie książki które znajdę.
Mam nadzieję, że komuś to trochę ułatwi.
ebookinakindle pl
 0