Łukasz Szewczyk19.03.2012 (20:23)27

"4Music" - nowy program muzyczny w TV4

W kwietniu 2012 roku na antenie TV4 zadebiutuje nowy magazyn muzyczny - "4Music". Audycję poprowadzą Marta Leleniewska i Paulina Sykut.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

Super że jest coś za to. Ale szkoda muzycznych listów. Pozdrawiam Prowadzące. :*
 0  
Dziś zupełnie przypadkiem trafiłam na ten program i cóż tu rzec? Czyżby telewizja dążyła ku lepszemu? Coldplay, Smolik, Roisin Murphy - REWELACJA! Trzymam kciuki za długowieczność programu!

Drogi Autorze powyższego tekstu - skrót nazwy zespołu Red Hot Chili Peppers powstał z pierwszych liter każdego wyrazu zatem nie "RCHP" a RHCP, a Cold Play to jak mniemam zupełnie inny zespół niż Coldplay, gdyż Coldplay od zawsze "pisali się" łącznie. Zwykła literówka, aczkolwiek dość istotna :)
 0  
wreszcie zamienili te Muzyczne listy, czymś normalniejszym. Oglądałam je tylko w nadziei, że dadzą piosenki zespołów, które lubię, a i tak różnie z tym bywało. Co prawda nadal nie słyszę ulubionych artystów, ale muzyka, przynajmniej na o niebo wyższym poziomie, a nie jakieś na melanżu, czy dziunia. Kogo normalnego obchodzą wulgarne ''gołodupce''
 0  
Można tam wysyłać e-maile żeby puścili daną piosenkę z pozdrowieniami dla kogoś?
 0  
DULCE MARIA RBD ANAHI
 0  
Nawet dobra muza ale sykut w tym programie mi się nie podoba najlepsza prowadząca to marta leleniewska on jest super:)
 0  
Wreszcie jakis program z porządną muzyką :D !
 0  
Coldplay, a nie Cold Play, błagam... Poza tym zauważyłam przedwczoraj ten program, słyszałam Brodkę, Jamesa Blake'a, Gotye, Biffy Clyro i myślę: "coś jest nie tak, skąd nagle tyle dobrej Muzyki w takim programie?". Zawsze w takich godzinach na tym kanale leciały "utwory" Dody czy jakiegoś Biebera. Szczena mi opadła, od jutra zaczynam regularnie oglądać.
 1  
mi bardzo odpowiada i godzina i rodzaj muzyki:)
 0  
ja tez się zadziwiam kiedy pierwszy raz włączyłam ten program, akurat leciał MGMT " time to pretend", od tego momentu staram się oglądać regularnie:)
 0