Łukasz Szewczyk02.04.2012 (14:02)5 komentarzy

Kto odwiedza serwis Tomasza Lisa naTemat.pl? (infografika)

Uruchomiony miesiąc temu serwis naTemat.pl odwiedziło ponad 770 000 unikalnych
użytkowników, którzy dokonali 8 429 000 odsłon stron - wynika z infografiki wydawcy.
Wśród ponad 770 tys. unikatowych użytkowników naTemat.pl większość (57,1 proc.) stanową mężczyźni. Najwięcej czytelników stanowią osoby w wieku od 25 do 34 lat oraz osoby z wykształceniem wyższym (60,8 proc.).
Czas spędzony przez użytkownika w serwisie wyniósł prawie 11 minut. Najpopularniejsze oraz najczęściej komentowane blogi należą do: Janusza Palikota, Tomasza Lisa, Tomasza Machały, Justyny Kowalczyk, Kuby Wojewódzkiego, Nergala, Moniki Jaruzelskiej, Doroty Zawadzkiej, Aleksandra Kwaśniewskiego i Magdy Gessler.

naTemat.pl jest wspólnym projektem Tomasza Lisa, Roberta Jędrzejczyka i grupy
NextWeb Media, która odpowiada za część technologiczną i komercyjną serwisu.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Co za miernota z tego LISA
LIS już dawno przestał być dobrym dziennikarzem
no i 92 tysiące co miesiąc LIS zgarnia mienda
a mówi się że TVP nie ma pieniędzy i bankrutuje eh szkoda tego kraju...
 3  
racja...szkoda ale na takich pacanow jak TY...a na a temat nie wchodze bo zeby cos napisac trzeba byc zalogowany na face a ja face mam w glebokim poważaniu ..skoro sie nie moge inaczej zarejestrowac to mam ich dzies..
 0  
I właśnie o to chodzi... Bez zdejmującego maskę anonimowości facebooka robi się nieprzyjemny chlew. Takie już polskie społeczeństwo... polactwo. Niektórych ludzi powinno się izolować w ciemnych piwnicach, żeby swoją nienawiść do świata mogli kierować tylko na siebie.
 4  
Kto odwiedza serwis Tomasza Lisa naTemat.pl?
pracownicy wszystkich ministerstw rzadu PO (bo tam pisze ich szefowie) ich rodziny oraz juz mniejsza ale wciaz liczna grupa lemingow.
 0  
i juz wiadomo kto odwiedza media2.pl
 1