Łukasz Szewczyk04.04.2012 (11:47)brak komentarzy

"Miasto kobiet" w TVN Style: Nowy sezon, nowe studio (foto)

Na antenę kobiecej telewizji TVN Style w odmienionej formie wraca "Miasto kobiet" Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej. Talk-show otrzymał nowe studio, scenografię oraz szatę graficzną.
W nowym sezonie Dorota Wellman i Paulina Młynarska będą poruszały aktualne tematy, które mają wpływ na codzienne życie kobiet. Wszystko bez tabu, dociekliwie i szczerze, aż do bólu. Już w najbliższą środę "Miasto kobiet" odwiedzą kobiety, których mężowie popełnili samobójstwo oraz bliźniaczki, które przez sześćdziesiąt lat nie wiedziały o swoim istnieniu (premiera 4 kwietnia).
W kolejnym odcinku przedstawione zostają dramatyczne historie ofiar gwałtu i dowiemy się kiedy zazdrość staje się chorobą (premiera 11 kwietnia). Prowadzące spotkają się także z rodzicami, którym narkotyki odebrały dziecko. Wysłuchają poruszających opowieści kobiet bitych przez mężów, niekoniecznie pochodzących ze środowisk patologicznych (premiera 18 kwietnia). W ostatnim tygodniu kwietnia poznamy Polki, które zawierają małżeństwa mieszane i oddają swoje serca Michaelom, Kevinom i Pierrom. Dorota i Paulina sprawdzą czy można wpaść w nałóg chodzenia do wróżbitów i żyć dokładnie według ich rad i przepowiedni (premiera 24 kwietnia).
TVN