Łukasz Szewczyk05.04.2012 (17:53)7 komentarzy

iTV wprowadzi nową oprawę

W drugim tygodniu kwietnia 2012 roku rozrywkowy kanał iTV, należący do spółki Telestar, której właścicielem jest Hyperion, zaprezentuje się w nowej, atrakcyjnej oprawie audiowizualnej.
Wyróżnikami zmienionej szaty graficznej będą pastelowe kolory, animowane wycinanki oraz hasła promujące najważniejsze punkty programu ramowego stacji. Oprawa zyska większy dynamizm i różnorodność form wizualnych.
Na bardziej wesołą i rytmiczną zmieni się również muzyczna oprawa, która w połączeniu z elementami grafiki podkreślać będzie rozrywkowo-muzyczny charakter kanału. Projekt nowej oprawy graficznej kanału powstał w studiu graficznym telewizji iTV.


Przypomnijmy, że w ostatnim czasie kanał iTV ogłosił kilka zmian w swojej ramówce. Stacja wprowadziła między innymi nową, SMS-ową listę przebojów informując jednocześnie, że stawia na muzykę pop i dance. Dodatkowo listę prowadzących programów wzbogaciły dwie nowe twarze - Monika Jarosińska oraz Cayra.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Najlepiej od razu wraz z wprowadzeniem nowej oprawy, przejście do formatu 16/9
 7  
Nowa oprawa i format 16:9. Coraz ciekawszy kanał z ciekawymi programami. Jeszcze w tym roku ITV HD
 0  
A to tam jest takiego ciekawego ty chyba ciekawych rzeczy nigdy nie oglądałeś to jest szambo a nie kanał tv....
 7  
zablokowalem ten szajs w swoim dekoderze, bo az patrzec na to "cos" sie nie da.. w dzien gowniane disco polo, a w nocy pornosy... kupa gowna, a nie kanal
 6  
Planowali uruchomić ITV HD w 2011 roku i nie ma. Takie niszowce mogą sobie zapowiadać, ale nic nie zrobią. Tak samo TVS z Fresh TV czy Polcast Television z tymi nowymi 3 kanałami
;)
 2  
może wprowadzać co chce i tak będzie tylko zapchaj dziura dla operatora bo to co ta stacja prezentuje to nic innego jak pospolita chała , gniot. tej stacji wydaje się że wprowadzając zmiany poprawi sobie tym oglądalności ale to złuda to niczego nie zmienia że jest i będzie to stacja fanatyków wiejskiej prymitywnej szmirowatej .
 0  
przydałaby się cała ramówka w 16/9 a nie tylko przerwa na reklamę w tym formacie
TentMer (usunięte konto #10799) 22.04.2012 (16:43:42)
 0