Łukasz Szewczyk06.04.2012 (15:07)23 komentarze

"Woli i Tysio" znikną z TVN

Telewizja TVN rezygnuje z dalszej produkcji programu "Woli & Tysio", w którym znany projektant Dawid Woliński oraz fotograf Marcin Tyszka próbują swoich sił w różnych zawodach.
"Woli i Tysio" znikną z TVN
Wiosną 2012 roku telewizja TVN postanowiła bardziej wykorzystać duet Marcin Tyszka i Dawid Woliński, znany szerszej publiczności z polskiej edycji programu "Top Model". W tym celu wprowadzono od ramówki TVN nowe reality show, w którym projektant i fotograf podejmują się różnych zawodów. Byli już pracownikami ZOO, piekarni, strażakami a także opiekunami do dzieci.
Jednak program "Woli & Tysio" nie zagości dłużej na antenie. Jak informuje telewizja TVN, emisja "Woli i Tysio" zakończy się po pierwszym sezonie. Przedstawiciele TVN z jednej strony podkreślają, że program od samego początku był planowany tylko na jeden sezon, ale z drugiej strony przyznają, że wyniki oglądalności (ponad 1,16 mln widzów) nie zachęcają do kontynuacji projektu.
TVN/Plejada.pl/Super Express

Komentarze (1 - 10 z 23)

Ciekawe, że przed startem programu żaden przedstawiciel stacji nigdzie nie wspominał, że to projekt na jedną serię...
 18  
I bardzo dobrze. Co to wogóle za shit?
 20  
Tak się tylko gada myśleli że ten szajs będzie miał widownie a tu dupa blada.
 14  
Jak się wypuszcza coś nowego to nigdy nie planuje się, że będzie to seria na lata. Zawsze wpuszcza się na test by zobaczyć na ile przypadnie widzom do gustu. Więc nie rozumiem czemu w komentarzach takie zdziwienie, że nikt nie zapowiadał...
 3  
mam wrażenie, że ostatnimi czasy tvn puści jakiś gniot narobi krzyku to wszyscy zaczną oglądać i będą na ten temat gadać wszędzie, w szkole, w pracy, w metrze itp. Radzę stacji TVN wziąć się do roboty, bo zwykły kowalski głupkiem nie jest jak nie jeden celebryta i g... w tv się nie zadowoli.
 1  
OD KUBY I MAJONEZA WARA!!!!!!!!!!!!!!
 1  
Nareście.
 5  
Ooo przynajmniej dowiedziałem się co to było... :D cały czas jak widziałem gdzieś "woli i tysio" to myślałem, że to jakaś kreskówka albo program dla dzieciaków ^^
 6  
nie dziwie się to jest nudne !
 6  
kompletnie was wszystkich nie rozumiem,
proste teksty - tak , a w wieku 15-25 to na imprezach rozmawialiście o polityce...,nie po alko takie teksty zawsze były .
Dlatego nie wiem z czego wynika wszystkich rozgoryczenie
a)z zazdrości że oni mają pieniądze i teraz sobie robią jaja,
b) jesteście sztywni, nudni,i na wszystko narzekacie, czyli przeciętny kowalski.
ten program pewnie jest prostacki - ale o to chodzi w pon. o 22:30
o oderwanie się od szarego codziennego życia....
 11