wikma13.04.2012 (19:25)13

Stadiony na Euro 2012. Kto, z kim i za ile? (przegląd)

Przed Euro 2012 przygotowaliśmy dla was najważniejsze informacje o każdej arenie mistrzostw Europy. Kto projektował obiekty? Ile kosztowały? Kto jest ich sponsorem tytularnym? Zapraszamy do przeglądu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 13 z 13)

Jedyne co będziemy mieć po tym całym Euro 2012, to gigantyczne długi, które będziemy spłacać my, a może nawet jeszcze i nasze wnuki, a te stadiony albo zostaną rozebrane, albo będą stały i generowały kolejne długi, które tez oczywiście będziemy spłacać my, podatnicy. Na nic nie ma pieniędzy, likwiduje się szpitale, szkoły, przedszkola, służba zdrowia leży i robi pod siebie, kamienice w miastach się sypią ze starości nieremontowane od 100 lat, likwiduje się linie komunikacji miejskiej, na wszystko brakuje, ale kur..wa miliardy na jakieś zas..ane stadiony są. Ludzie potrzebują normalnego, godnego życia, w normalnie funkcjonującym kraju, a nie jakichś zas..anych igrzysk do ku..wy nędzy.
 0  
dlaczego przy "stadionie narodowym" w pozycji Sponsor tytularny jest napisane że brak? A BIEDRONKA to co? No chyba że dopiero po EURO.
 0  
zobacz liczbę miejsc a co za tym idzie więcej budowy do zbudowania więcej w niej kasy do władowania
 0