Łukasz Szewczyk21.04.2012 (10:57)88 komentarzy

Zwolennicy TV Trwam atakują urzędy

W sobotę zwolennicy Radia Maryja i TV Trwam zjada do Warszawy, by wziąć udział w marszu organizowanym przez PiS. Jednak zwolennicy ojca Tadeusza Rydzyka nie wychodzą tylko na ulicę, ale także zasypują skargami polskie urzędy.
W sobotę (21 kwietnia 2012 roku) w Warszawie PiS organizuje marsz w obronie TV Trwam, który będzie transmitowany na antenach mediów ojca Rydzyka. Przypomnijmy, że od kilku miesięcy zwolennicy ojca Tadeusza Rydzyka wraz z politykami prawicy walczą o zmianę decyzji KRRiT w sprawie konkursu na pierwszy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej, by TV Trwam była obecna w każdym domu. Dzisiaj TV Trwam dostępna jest - i nadal będzie - drogą satelitarną oraz w sieciach kablowych

Okazuje się jednak,że zwolennicy Radia Maryja o większy zasięg dla TV Trwam walczą nie tylko na ulicach, ale także korespondencyjnie. Radio Maryja namawia swoich słuchaczy do wysyłania masowych listów do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Według danych Radia Maryja zebrano już ponad 2,1 mln podpisów, jednak KRRiT nie potwierdza tych danych.
Z kolei sobotni Nasz Dziennik informuje, że zwolennicy Radia Maryja atakują także urząd Rzecznika Praw Obywatelskich, który został zalany dużą liczbą skarg w związku z odmową przyznania Telewizji Trwam miejsca na naziemnym multipleksie cyfrowym. Obecnie prowadzona jest analiza sprawy, jeśli rzecznik uzna, że doszło do dyskryminacji katolików lub naruszenia praw i wolności obywatelskich, ma prawo przystąpić w charakterze prokuratora do postępowania w sprawie koncesji przed sądem administracyjnym.

Komentarze (1 - 10 z 88)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
PO-WSKI REŻIM WSZELKIMI SPOSOBAMI NISZCZY MEDIA OJCA RYDZYKA
Nagonka i ataki na jedyne polskie katolickie media- RADIO MARYJA, TV TRWAM, NASZ DZIENNIK trwa w najlepsze. Rządzący wszelkimi możliwymi sposobami próbują zlikwidować media Ojca Rydzyka, tylko dlatego, że nie są tubą propagandową Tuska i jego partii PO. Radio, telewizja oraz gazeta Ojców Redemptorystów w sposób obiektywny i prawdziwy przedstawiają obecną rzeczywistą sytuację polityczną, gospodarczą i społeczną w naszej upadającej ojczyźnie, która z dniem 10.04.2010 czyli od momentu smoleńskiej "katastrofy" systematycznie traci suwerenność na rzecz Rosji i Niemiec. Na szczęście Polacy zaczynają się budzić i coraz mniej wierzą w propagandę rządową i zaprzyjaźnionych mediów. Dowodem na to jest wzrost słuchalności RADIA MARYJA oraz manifestacje przeciwko decyzji KRRiT o nieprzyznaniu miejsca na multipleksie cyfrowym TV TRWAM czy też listy z oburzeniem na polityczną decyzję Dworka. Kilkudziesięciotysięczne manifestacje głośno domagają się pluralizmu w mediach oraz zlikwidowania wszechobecnej cenzury a także zakończenia prześladowania mediów Ojca Rydzyka oraz słuchaczy, widzów i czytelników RADIA MARYJA, TV TRWAM, NASZEGO DZIENNIKA
 36  
Będzie wojna !!!
 27  
trzeba schrony budować!
 11  
@Kasia X
Co brałaś, że takiego kopa daje?
 5  
Droga redakcjo, nie trzeba nawet zaglądać na inne portale, aby stwierdzić rażące manipulacje jakie stosujecie. Wystarczy poczytać wpisy użytkowników na tym portalu. Fraza „wziąć udział w marszu organizowanym przez PiS” jest zwykłą nieprawdą, marsz jest organizowany przez Klub „Gazety Polskiej”. Niestety ten post z tą informacją został usunięty.... Czyżbyście stosowali cenzurę?
 21  
jak kibice coś zniszczą afera na cała Polskę jak dziś dojdzie do rozróby kto za to zapłaci PIS ? a rydzyk ma tyle wspólnego z kościołem, co Polska tuska z Irlandią którą obiecał
 5  
Nie dałoby się tych moherowych psychopatów zebrać do kupy i wysłać na Kamczatkę, ewentualnie rozpuścić w kwasie solnym i zutylizować?
 14  
ZWOLENNICY partii miłości POskurwiele
 7  
Na głodzie jesteś? Na trzeżwo nie da się bronić reżimu,tuska ,rozumię.Każdy ćpun gdy ktoś pisze mądrze myśli że jest na prochach.uzależnienie tak działa.
 9  
tą pisowską hołotę to na białe niedźwiedzie niestety szpitale neuropsychiatryczne są przepełnione a nasz wschdni sąsiad ma puste łagry wysłać tam i niech się modlą może nastapi cud
 9