Łukasz Szewczyk23.04.2012 (10:05)1 komentarz

Zszywka.pl - wizualny portal społecznościowy Grupy Szafa.pl

Polska sieć internetowa wzbogaciła się o nowy portal społecznościowy Zszywka.pl, który wprowadza do social mediów komunikację wizualną, jako jedyną formę porozumiewania się.
Zszywka.pl to pierwszy polski portal wzorowany na Pinterest, Jest to przede wszystkim platforma wymiany, publikowania i kolekcjonowania zdjęć. Znaleźć tam można zdjęcia ze wszystkich możliwych kategorii: zaczynając od mody, kulinariów, architektury, motoryzacji, cytatów, kultury, na urodzie i 'zrób to sam' kończąc. Na Zszywce można również publikować filmy video. Każdy użytkownik może tworzyć własne albumy i gromadzić w nich ulubione zdjęcia, które wyszpera z ogromnych zasobów Zszywki - wszystko to dzięki doskonałej funkcji "przepinania" zdjęć. Można też dodawać własne obrazy. Interesujące są opcje komentarzy pod zdjęciami innych, przekierowania do stron źródłowych i krótkie opisy tego, co właśnie dodano do własnej zszywkowej tablicy.
Portal tworzą użytkownicy i to oni decydują, poprzez ocenianie, co jest aktualnie najbardziej popularne. Mają też możliwość personalizacji serwisu, chociażby poprzez możliwość ustawienia dowolnie wybranego koloru tła, czym dotąd nie pochwalił się żaden inny portal tego typu. Z kolejnych ciekawych funkcjonalności, które wyróżniają Zszywkę spośród innych podobnie funkcjonujących serwisów, to opcja "upiększania" zdjęć, dzięki znanym choćby z popularnej aplikacji instagram filtrów fotograficznych. I tak, można na przykład nałożyć na zdjęcie motyw czarno-biały, wyostrzenia czy rozmycia. Konto na Zszywce można podpiąć do konta na Facebooku, tym samym dzielić się obrazkami nie tylko ze Zszywkowiczami, ale także ze znajomymi. Warto, ponieważ Zszywka to przede wszystkim niekończący się magazyn inspiracji.

Już teraz zszywka.pl prowadzi konkurs dla użytkowników, w którym można wygrać bony na zakupy o łącznej wartości 1000 zł. Po jego zakończeniu autorzy portalu zapowiadają kolejny z jeszcze cenniejszymi nagrodami.

Komentarze (1 - 1 z 1)

co to za badziejjstwo?następne G
 3