Łukasz Szewczyk25.04.2012 (15:06)59

TV cyfrowa: Wkrótce testowe emisji pierwszego multipleksu

Dobra informacja dla użytkowników naziemnej telewizji cyfrowej. Jeszcze w tym miesiącu zasięg pierwszego multipleksu może zostać powiększony o kolejne miejscowości. Prezentujemy harmonogram testowych włączeń.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 59)

Co to znaczy testowe emisji? A co do tematu to: nareszcie Wrocław, te multipleksy powinny być numerowane tak: Mux2 (Mux1), Mux3 (Mux2) a Mux1 (Mux3) numeracja według kolejności uruchomienia i czy nie można było wybrać lepszych kanałów do DVB-T a nie taki syf, przecież w Europie czy na świecie gdzie jest DVB-T to są kanały jeszcze lepsze od tych co w PL i są wartościowe a nie u nas shit i gdzie ta róznorodność kanałow ja się pytam???
 0  
a gdzie poznań / śrem?? za co ja płace abonament !!???!!!!
właśnie kurde!!!
 1  
a wujek google? - cyfryzacja.gov.pl - terminy, mapy
 0  
a gdzie Wąchock ?? Ja chcę w Wąchocku też DVB-T !!! :-/
 0  
Fakt, naczaliśmy się na MUX II z Trzeciewca.
 1  
Na slasku juz dawno cyfrowa dobrze dziala :) wpiszcie sobie emitel w wujka google, a potem na stronie emitela na dole w mapazasiegu (logo Polski). Wszystko ladnie przedstawione :) Nic tylko ogldac. Smiga, ze az milo.
 0  
Czym sie podniecac to samo mozna wszedzie juz ogladac przeez satelite lub (czesc programow) naziemnie.Czy to bedzie trwalo miesiac czy dwa co to zmien
 1  
Fajnie,że polo TV już usunęło tekst ze swoich stron w necie..
 2  
super Gdansk juz z 3 muxami:)
 1  
Fajnie,że polo TV już usunęło tekst ze swoich stron w necie..
Usunęli z FB, a na ich stronie JESZCZE jest. Ciekawe tylko skąd Łukasz wziął "DO"?
 0