Łukasz Szewczyk01.05.2012 (0:15)23 komentarze

UPC: Więcej HD także w Select HD, ale z podwyżką. Co z Super HD?

Przed wakacjami UPC Polska planuje zmiany w swojej ofercie, których celem jest zwiększenie liczby kanałów HD w podstawowych pakietach. Abonenci mniejszego pakietu Select HD otrzymają dostęp do 6 kanałów HD z Super HD. Jakie?
Kilka dni temu informowaliśmy, że od czerwca 2012 roku kanały HD z Pakietu Super HD trafią do pakietu Max HD). Okazuje się jednak, że także abonenci mniejszego pakietu Select HD w telewizji cyfrowej mogą liczyć na dodatkowe programy HD.
Jak informują konsultanci UPC, w czerwcu 2012 roku oferta pakietu Select HD wzbogaci się o sześć nowych kanałów HD, które do tej pory były częścią pakietu Super HD: FOXlife HD, Nat Geo HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, Polsat Sport HD. Jednocześnie abonament pakietu Select HD od lipca wzrośnie o 6 zł. W czerwcu do pakietu Select HD dołączy także kanał Orange sport.

Przypomnijmy, że od czerwca w pakiecie Max HD dostępne będą wszystkie kanały HD znane z pakietu Super HD (więcej o tym tutaj). Także w tym przypadku abonament wzrośnie o 6 zł. Tym samym kanały HD z pakietu Super HD od czerwca 2012 roku stają się częścią podstawowych pakietów Select HD i Max HD.

Czy to oznacza koniec pakietu Super HD w UPC? -
Pakiet Super HD nie staje się częścią Max HD, nadal jest w sprzedaży. Wzbogacenie o dodatkowe 15 kanałów HD jest ofertą skierowaną do klientów pakietu Max HD objętych zmianą opłaty abonamentowej. Wiąże się to z podwyższaniem jakości usług i ich wartości dla klienta
- tłumaczy nam Ewa Sadowska z biura prasowego UPC Polska.

Warto podkreślić, że poszerzenie oferty o nowe kanały HD i podwyżka 6 zł dotyczy klientów Super HD i Select HD lub Max HD, którzy nie korzystają z dodatkowo płatnego pakietu Super HD. Abonenci UPC, którzy do tej pory dodatkowo płacili za pakiet Super HD, nadal będą ponosili dodatkowe opłaty za Super HD zgodnie z promocją z jakiej korzystają.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Zlikwidujcie dziady comiesięczny haracz za nagrywarkę! UPC największa i najbardziej zacofana kablówka w kraju.
 13  
Dlatego od upc uzywam tylko netu, bo oferta na tv u nich to dowcip albo zart. Dekoder platny, badziewne hd dodatkowo platne. Zal i nedza, wole n-ke, deklasuje ich oferte, na dodatek jest tansza :P
 8  
to super hd maja zamiar rozwijac?bo nie wiem czy nie zrezygnoac calkiem ztego pakietu aby miec kanaly z tego pakietu w maxie
 4  
hehe smieszne to jest :) bylem w UPC i za MAX HD bez super HD czyli 4 kanaly HD plus internet ok 20 Mb placilem 150 zl - przeszedlem do VECTRY i mam wszystkie kanaly HD dostepene w vectrze plus internet 16 MB i place przez pierwszy rok 69 zl a w drugim roku trwania umowy bede placil 89 zl hehe :) smieszne to UPC :)
 1  
Ciekawe kiedy ludzie przejrzą na oczy i zaczną wybierać platformy cyfrowe.UPC pobiera astronomiczne sumy za dzierżawę dekoderów za i kanały HD.Za porównywalny pakiet w N-ce płacę 40 pln mniej mam lepszy dekoder i nie płacę dzierżawy.Chciwość UPC i chęć zysku za wszelką cenę nie zna granic!
 4  
Ja za pakiet max hd i internet 30mb płacę 120zł
 0  
polska to dziwny i chory kraj obecnie na astrze niemcy maja az 16 niekodowanych kanałow HD a w polsce za ten luksus trzeba placic spory characz i u nich zadnych licencji ani przszkód w nadawaniu nie ma tylko nasze głąby wciskaja ciemnoty polakom zeby ciagnac kase a polacy daja sie doic ha ha ha
 4  
Masz pewnie tą samą promocję co ja. Też zmieniłem upc na vectre.Tylko małe sprostowanie, masz pewnie platynę a nie vipa.
 0  
ja juz zrezygnowalem, teraz zamylaja aby ludzie zostali, bez sensu w 2012 roku placic tyle kasy za telewizje, ja jest internet i oferty innych operatorow za polowe ceny i tyle samo kanalow
 0  
Jak podwyższą cenę SelectHD, to rezygnuję z przedpotopowej oferty tv od UPC i biorę n'ke. W UPC zostawiam tylko net, bo na niego narzekać nie mogę. Dziwna to oferta UPC, gdy bardziej mi się opłaca wziąć tv z platformy sat i net od nich, no i raz, że będę miał taniej, to jeszcze więcej HD. No, a tak się chwalą usługami łączonymi w pakietach... no ale cóż, liczą na frajerów, także na mnie nie zarobią.
 5