Łukasz Szewczyk05.05.2012 (21:48)9 komentarzy

Kamil Bednarek wygrał "Bitwę na głosy" TVP2 (wideo)

Zakończyła się druga edycja muzycznego show telewizyjnej Dwójki - "Bitwa na głosy". Program, dzięki SMS-owym głosom widzów, wygrał zespół Kamila Bednarka reprezentujący Brzeg.
"Bitwa na głosy" to muzyczny show telewizyjnej Dwójki, w którym zespoły rywalizują o wygraną 100 tys. zł, która w całości przeznaczona jest na szczytny cel - szkoły muzyczne, hospicja i domy dziecka w zwycięskim mieście - dla zwycięskiego miasta.
W drugiej edycji programu udział wzięło osiem drużyn, które były kierowane przez takich artystów jak: Janusz Panasewicz (Olecko), Ryszard Rynkowski (Elbląg), Edyta Górniak (Opole),Kamil Bednarek (Brzeg), Natalia Kukulska (Warszawa), siostry Przybysz (Warszawa), Monika Kuszyńska (Łódź) oraz Mezo (Poznań).Po kilku tygodniach rywalizacji do finałowego odcinka "Bitwa na głowy" dotarły zespoły Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego. Widzowie w SMS-owym głosowaniu (51 proc.) zdecydowali, że drugą edycję programu "Bitwa na głosy" wygrał zespół Kamila Bednarka, czyli reprezentacja miejscowości Brzeg. Wygrany czek drużyna Kamila przeznaczy na Fundację Rozwój.Za tydzień specjalny odcinek "Bitwy na głosy" z udziałem drużyny zwycięzcy.

Komentarze (1 - 9 z 9)

a co to jest za program?
 9  
to było oczywiste od 1. odcinka
 8  
Strasznie zakompleksiony chłopak
 3  
A ja wolałem w tym czasie obejrzeć X factor :)
 0  
a ja wolałem obejrzeć w tym czasie film erotyczny :)
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 maja 2012 o 22:31:30 przez tonietakjakmyslisz).
tonietakjakmyslisz 5.05.2012 (22:30:00)
 5  
Ten program jest po prostu super.
asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET 5.05.2012 (22:50:56)
 13  
dobrze ze chlopak wygral chodz muslalem ze wygra ryszard ale to ludzie glosowali, nic wiecej nie pozostaje tylko po prostu brawo . a swoja droga program tez byl nadawany w tvp hd nie tylko w tvp2.
 5  
a za tydz odcinek specjalny tyl po co
 2  
Jak to po co... dla kasy.. zamiast Brazylijskiego serialu idą na fali i włączą coś co przyciągnie troszkę ludzi..

A co do samej wygranej Kamila to finałowe wybory piosenek i ich wykonanie to moim skromnym zdaniem to był strzał w dziesiątkę.. solówka Moniki była rewelacyjna..

I mam takie spostrzeżenie czy tylko mnie się wydaje że jak w krótkim czasie Kamil odrobił parę procent to nie oznacza to że ogólnie mało ludzi głosowało na obu finalistów?
 2