Łukasz Szewczyk11.05.2012 (11:19)10 komentarzy

Wujek Samo Zło prezenterem iTV

Maciej Gnatowski, znany szerszej publiczności jako "Wujek Samo Zło", został nowym prowadzącym program "Zwariowane zadania" na antenie rozrywkowego kanału telewizyjnego iTV.
Program "Zwariowane zadania" na antenie iTV gości od kilku miesięcy. Uczestnicy programu dostają do wykonania w określonym czasie niezwykłe zadania. Zwycięzcą zostaje osoba, która wykona powierzone zadanie w 100% i zmieści się w wyznaczonym do jego wykonania czasie. Od maja gospodarzem programu jest "Wujek Samo Zło", czyli Maciej Gnatowski, popularny muzyk.
Udział Wujka Samo Zło w naszym programie gwarantuje ciekawą rozrywkę na wysokim poziomie. Wujek Samo Zł" znany jest ze swojego niestandardowego podejścia do wszelkich aspektów życia... " Zwariowane zadania" zyskały nowego prowadzącego o wyjątkowym poczuciu humoru
- mówi Agnieszka Bobrukiewicz, prezes Telestar S.A.
Zmiany dotyczą również dnia i godzin emisji programu. Od maja premierowe odcinki nadawane są w niedziele o godz. 15:40, powtórki we wtorki o godz. 16:30, czwartki o godz. 11:00, soboty o godz. 13:40

Komentarze (1 - 10 z 10)

Wszyscy uciekają z NEXT TV on tam prowadził program miejska ryksza czy jakoś tak
 0  
widać jedno że program ten jest najgorszym z możliwych bo jest to jedynie zapchaj dziura dla operatora cyfrowego lub kablowego bo porucz tego to przecież jest tak beznadziejny że nie ma co na niego patrzeć . Należy go zmienić na co innego choćby na kanał sportowy lub filmowy .Bo ten kanał to dno.
 1  
Jaki on jest popularny? Pajac. To już lepszy był ten poprzedni prowadzący.
 1  
lubię go
 1  
jest ok
 1  
JESZCZE IM SIĘ ODECHCE MIEĆ W STACJI TEGO ..UJKA
 0  
ale fajne!nareszcie jakis znany prowadzący!
 0  
spoko ziom!niech działa,ale z programe hip-hopowym
 0  
fajny ten program z Wujkiem.oby tak dalej, kiedy coś z hh?
 0  
Wujek Mistrzem!
 0  

Polecamy