Łukasz Szewczyk14.05.2012 (15:19)4 komentarze

Disney Channel kręci kolejny polski serial

The Walt Disney Company Polska inwestuje w kolejne lokalne produkcje. Jesienią 2012 roku na antenie stacji pojawi się serial "Do dzwonka cafe". Kto zagra główne role?
Firma The Walt Disney Company Polska zleci realizację spin-off'u przebojowej produkcji Disney Channel "Do Dzwonka". Serial będzie nosił tytuł "Do dzwonka Cafe", a jego premiera planowana jest na listopad 2012 roku.
Po wielkim sukcesie "Do dzwonka" postanowiliśmy przenieść popularne i uwielbiane przez naszych widzów postaci z korytarza szkolnego do kawiarni, gdzie spędzają wolny czas. Otwiera to przed nami nowe możliwości scenariuszowo - realizacyjne. Na naszych bohaterów czekają szalone przygody i komiczne sytuacje, które z pewnością przypadną do gustu naszym widzom. Przygotowaliśmy też wiele niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W "Do dzwonka Cafe" nie zabraknie muzyki, tańca, dobrego humoru, a przede wszystkim prawdziwej przyjaźni między głównymi bohaterami
- mówi Kate Morton, producent wykonawczy serialu i dyrektor programowy kanałów Disneya na Europę Środkową i Wschodnią.
"Do dzwonka Cafe" jest serialem komediowym i będzie się składać z 15 dziesięciominutowych odcinków. Całość akcji ma się rozgrywać w kawiarni, prowadzonej przez grupkę szkolnych przyjaciół. Każdy odcinek poświęcony będzie nowej sytuacji, w której będą musieli odnaleźć się głównie bohaterowie. W serialu planowane są również występy znanych gwiazd, które będą odwiedzać serialową kawiarnię.

Scenarzystą serialu ponownie został Grant Cathro. Za reżyserię po raz kolejny odpowiada Tomasz Szafrański. W rolach głównych wystąpią: Agnieszka Doczyńska jako Domi, Magdalena Osińska jako Natka, Julia Chatys jako Martyna, Justyna Bojczuk jako Beatka, Wojtek Rotowski jako Mati, Piotr Janusz jako Konrad oraz Jakub Nowak jako Tadzio. Producentem serialu jest Walt Disney Television.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A może by tak nasz polski Disney zajął się jakąś animacją zamiast tymi (nie)śmiesznymi sitcomami...
 1  
Ano właśnie! To jakiś durny serial z głupimi grepsami
 1  
Stwórzcie jakiś dłuższy serial niż do dzwonka. Może mieć ze 4 sezony po 20 odcinków a niech jeden odcinek trwa ze 20 minut a nie pięc i mógłby być chociaż śmieszny jak taniec rządzi
 0  
Nie jestem jakoś super poinformowana ale moim zdaniem polska powinna zaząć współdziałac na poważnie z disney channel żebyśmy mogli wystawiać takie seriale jak np. Violetta . Sadze że byłaby to duża szansa . Od kilku godzin szukam czegoś castingów czegoś ale tak naprawde polska nie może pokazać swojego telentu bo nie współdziała .
 0