Łukasz Szewczyk24.05.2012 (10:16)24 komentarze

Cyfra+: Rabat 50 proc. przez pół roku. Umowa na rok

Satelitarna platforma telewizyjna Cyfra+ wprowadza nową ofertę promocyjną, w ramach której operator oferuje tylko roczną umowę oraz o połowę niższy abonament nawet przez pół roku.
Od czwartku (24 maja 2012 roku) Cyfra+ wprowadza nowe promocje. W przypadku wyboru podstawowych pakietów (Canal+ Start HD, Kompakt HD, Canal+ Kompakt HD, Optimum HD Canal+ Optimum HD) klienci otrzymują 50 proc. rabat na abonament przez pół roku. Długość umowy - 12 miesięcy. Wszystkie pakiety z opcją HD za 0 zł. Dodatkowo klienci decydujący się na wyżej wymienione pakiety mogą otrzymać dodatkową kartę abonencką z pakietem Start HD za 9,90 z miesięcznie.
Ceny pakietów (cena z rabatem / cena po rabacie):
Canal+ Start HD (13 kanałów HD) - 28 zł / 56 zł
Kompakt HD (16 kanałów HD) - 26 zł / 52 zł
Canal+ Kompakt HD (21 kanałów HD) - 41 zł / 82 zł
Optimum HD (21 kanałów HD) - 38 zł / 77 zł
Canal+ Optimum HD (26 kanałów HD) - 53 zł / 107 zł

Klienci podpisujący abonament na pakiet Start HD otrzymują 50 proc. rabat na abonament przez 12 miesięcy, czyli przez całą umowę. Wówczas abonament wyniesie 13 zł. W pakiecie znajduje się także 8 kanałów HD

W ofercie pozostaje takie pakiet Canal+ Superpremium w promocyjnej cenie 99 zł. W ramach pakietu klient otrzymuje dostęp do pełnej, podstawowej oferty programowej Cyfry+ wraz z pakietami premium Canal+ HD oraz HBO HD.

Do sprzedaży wchodzi także nowy pakiet - Canal+ Prestige HD z dostępem do pełnej oferty w promocyjnej cenie.

Komentarze (1 - 10 z 24)

mój boże :) widać sprzedaż już kompletnie zamarła :D gdzie te czasy jak za tę ofertę śpiewali sobie kosmiczną kasę, sprzęt dawali i dają rodem jeszcze z XX wieku, opłaty za dzierżawę(!!!)tunerów, pakietyzacja kompletnie nieelastyczna, małym druczkiem w magazynie abonenta wprowadzane podwyżki...
Dzisiejsze Żaba+ to tylko cień tego co było kiedyś w sensie programowym. Oferta premium jest jawną kpiną z klienta a ludzie liczą, kalkulują i idą gdzie indziej. Na szczęście zjedzą n-kę i ...mogą rozpocząć proces psucia od nowa :D
 2  
Byłem na stronie cyfry+ widać wielkie banery z promocja umowa 12 miesiecy abonament 50% taniej
ale nie widać informacji że przez pół roku jest rabat.
 0  
Ale lipa, to jest zakamuflowana podwyżka za optimum plus canal+ wychodzi 80zł miesięcznie, ja za ten pakiet przed (coroczną wiosenną) podwyżką, zimą płaciłem 58zł miesięcznie plus 5zł za multiroom. w kwietniu podnieśli cenę i zrezygnowałem z cyfry. Ta firma szaleje!
 2  
Ale ściema,
Kompakt HD za 82 zł? Jeszcze 2 miesiące temu płaciłem 62 + 5 za mr. Ładna mi promocja.
 6  
Oczywiście, że jest to ukryta podwyżka, ale na takie promocje 50% najwięcej kretynów się łapie. Pakiet Start Hd chyba wcale się nie sprzedawał skoro obniżyli jego cenę o połowę. Nawet jeśli teraz kosztuje 13 zł to wątpię, żeby był wielki popyt, bo jeśli można mieć praktycznie to samo za darmo z DVB-T to po co przepłacać :)
 4  
już bez przesady, 13 zł na cały rok za start hd to dobra oferta. ale kino hd, planete hd, tvn hd, tvn 7 hd i byc moze wkrotce tvp 1 i 2 hd warte sa tej ceny. Lepsze to niż mini hd polsatu.
 5  
cyfra_user

samo ale kino hd wciąga nosem całe to dvb-t pod wzgledem filmowym.
 6  
Już dobrze, to fakt, uwagi warty jest pakiet start, ale te wyższe nadal nie sa atrakcyjne cenowo, to jest drożyzna!
 0  
Już nie przesadzajmy, że Planete czy Ale Kino to takie wspaniałe kanały. O ile Ale Kino jeszcze trzyma poziom i czasem można zawiesić oko na jakimś filmie to ramówka Planete stale dołuje i nawet w połowie nie przypomina kanału sprzed 2-3 lat.
 1  
Kretyni to nie potrafią liczyć ....

Średnie ceny :
CANAL+START HD – 42 zł
KOMPAKT HD – 39 zł + darmowa opcja HD KOMPAKT
CANAL+KOMPAKT HD – 61,50 zł + darmowa opcja HD KOMPAKT
OPTIMUM HD – 57,50 + darmowa opcja HD OPTIMUM
CANAL+OPTIMUM – 80 zł + darmowa opcja HD OPTIMUM

a teraz porównajcie sobie poprzednią promocje .... Za drogo to nie kupuj albo zmień pracę ......
 2