Łukasz Szewczyk26.05.2012 (0:06)9

Kamil Bednarek zwycięzcą Koncertu TOP w Polsacie

Kamil Bednarek zdobywa kolejne trofeum - dzięki dobrej sprzedaży płyt w 2011 roku artysta wygrał "Koncert TOP" podczas 10. Jubileuszowego Sopot TOPtrendy Festiwalu 2012.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

Super koncert, ale zaskakująco wysoko Anna Maria :)
 7  
Bednar jest kozak, trzymaj Ziomuś
 8  
Ludziom w Polsce brakuje prawdziwych autorytetów skoro tak łatwo zadowalają się byle czym. Bednarek wcale się nie rozwija, wszystko przerabia na jedno kopyto "REGE", kilka piosenek to rozumiem ale cały swój repertuar na tym opiera, nie wróżę mu świetlanej przyszłości
 1  
Ciekawe ile płyt sprzedał
 4  
Bednarek jest żenujący - w piątek wygrywa TOP Trendy a w niedziele chałturzy na wiejskim festynie w Ropczycach na podkarpaciu gdzie na jego występ przyszło może ze 100 osób
 3  
i BRAWO! zasluzyl ! ma wiele fanow ktorzy kupuja Jego plyty ;D sama kupilam Jego płyte juz dawno :D a w Kutnie strasznie było fajnie ;) dał czadu , to samo tyczy sie Żyrardowa , Tarnowa i Warszawy , jest rewelacyjny !:) naloezalo sie! ;) gratulacjeee ! :D jeszcze raz! :D chociaz strasznie duzo osob bylo ostatnio na Jego koncercie i czasem,byl problem z wyjsciem po koncercie ale bylo WARTO ! jest super ;()
 0  
bednarek zasłużył na to żeby wygrać. ma wielu fanów i jest młody. ma perspektywy, może się rozwijać. a ludzie którzy piszą idiotyczne komentarze są dziwni, bo reggae jest muzyką zapomnianą przez polaków, a to błąd. ktoś taki jak kamil pomaga tej muzyce wrócić na polskie listy przebojów i wielki szacun dla niego za to. a osoby które nie lubią tej muzyki, mają do tego prawo, tylko niech nie obrażają nikogo, bo napewno nikt by nie chciał być obrażany, kiedy piszecie dokuczliwe komenty to postawcie się na miejscu osoby o której to piszecie. ja wiem że ludzi to boli że taki bednarek wyszedł zaśpiewał dwie piosenki i wszyscy już go kochają, ale nie bądźcie złośliwi. wieże w was. bless!!!
 3  
na tym koncercie było ponad 2 tysiące osóbb :o sprawdź w necie, a nie gadasz głupoty :/
 2  
Po 1 jeżeli nie masz pojęcie na jakiś temat to nie wyrażaj swojej opinii po 2 widać jak bardzo znasz się na muzyce mam tu na myśli że pisze się reggae a nie rege po 3 piosenki Bednarka nie są jak to nazwałeś na jedno kopyto mimo to, że wszystkie są w stylu reggae. Ten typ muzyki ma wiele rodzajów np. dancehall, rootz, ska, daab, i wiele wiele innych. Na koniec powtórze jeszcze raz JEŻELI NIE MASZ O CZYMŚ POJĘCIA TO NIE WYRAŻAJ SWOJEGO ZDANIA !!!
 0