Łukasz Szewczyk27.05.2012 (1:04)18 komentarzy

Sopot TOPtrendy: Jula trendy w 2012 roku (wideo)

Zakończyła się muzyczna część Sopot TOPtrendy Festiwal 2012, organizowanego przez Telewizję Polsat. Widzowie uznali, że gwiazdą najbliższego sezonu będzie Jula, która zdobyła aż trzy nagrody. Dwie nagrody otrzymała także Mika Urbaniak.
To już tradycja, że podczas polsatowskiego festiwalu odbywa się koncert "Trendy", podczas którego prezentują się utalentowani młodzi wykonawcy, wpisujący się w nowe kierunki rozwoju rodzimej sceny muzycznej. Artyści są wybierani spośród nadesłanych na konkurs zgłoszeń przez profesjonalne jury. W tym roku na konkurs napłynęło 425 zgłoszeń.
Główną nagrodę Artysty Trendy 2012, w głosowaniu SMS-owym widzów, oraz promocję w telewizji Polsat otrzymała Jula. Wokalistka otrzymała także dwa inne wyróżnienia. Artystka wygrała także w głosowaniu internautów (nagroda w postaci internetowej kampanii o wartości 100 tys. zł) oraz w internetowym głosowaniu słuchaczy RMF Maxxx.


Swoje wyróżnienie przyznali także dziennikarze akredytowani przy festiwalu. Nagrodę dziennikarzy otrzymała Mika Urbaniak. Artystka zwyciężyła także w głosowaniu jury festiwalu, otrzymując nagrodę w postaci kampanii o wartości 100 tys. zł w radiu RMF FM.

Komentarze (1 - 10 z 18)

Z ciekawości posłuchałem sobie przed chwilą tej piosenki gdyż nigdy wcześniej jej nie słyszałem i jestem załamany, że ktoś taki wygrywa konkurs Trendy. Sfera tekstowa to kompletna grafomania i wtórność. Tego typu "piosenkarek" jest na pęczki.
 5  
Wielki mi festiwal :) Piątek 5 godzin , Sobota 5 godzin , dzisiaj pewnie też coś koło tego. Wychodzi nam 15 godzin z czego 5-6 to same reklamy. Lol
Jedyny dzień warty uwagi to dzisiejszy
 1  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
zajebista dupa i zajebisty kawałek
 5  
Warto to było oglądać tylko dla Paranienormalnych. Jako prowadzący byli świetni. A nagrody dla Juli to chyba jakaś pomyłka, nic nowego do muzyki nie wnosi, do tego płytki tekst.
 2  
"Jula" pochodzi z mojej mieścinki, więc napisze tak jakie mniasto taka piosnka.
 2  
Loka powinna otrzymać trofeum,zobaczcie jak ona śpiewała na żywo a jak oni
 1  
ale piosenka wpada w ucho i ludziom sie podoba a jesli potrafisz stworz lepsza,na forach jest wielu ?melomanow? ale wiekszosc narzeka jakie to zle sa polskie piosenki tyle ze przebijaja sie tzw wybrani Czeslaw Mozil gwiazda jednej piosenki itp. jak masz znajomosci to i bum cyk cyk bedzie hitem:) prosta muzyka jest dla rozrywki i tyle:)
 0  
W tym roku festiwal na bardzo słabym poziomie i strasznie nudny. Zawiodłem się, bo myślałem, że będzie lepiej. A tu rozczarowanie...
 1  
Piosenka jest ok, ale wczorajsze wykonanie July było fatalne !!!
 1  
żenujące jest to całe TOP Trendy, tylko raz w zeszłym roku wygrał zespół na poziomie, wykonując piosenkę z przemyślaną aranżacją i ładną melodią. jak widać jakość wciąż nie jest w cenie, w odróżnieniu od tandety - niestety...
 0