Łukasz Szewczyk29.05.2012 (10:01)5 komentarzy

Czerwiec z nowymi serialami w Fox HD

Mimo okresy wakacyjnego, telewizyjny kanał Fox w czerwcu 2012 roku przygotował dla swoich widzów kilka premierowych seriali, po raz pierwszy emitowanych w Polsce. Wśród nich m.in. trzeci sezon "The Listener: Słyszący myśli".
Od 11 czerwca 2012 (w poniedziałki o godz. 21) kanał Fox rozpocznie emisję trzeciego sezonu serialu "The Listener: Słyszący myśli". W nowym sezonie Toby stara się uwolnić od swoich paranormalnych zdolności i zrywa stosunki ze Zintegrowanym Biurem Śledczym (IIB), jest zdeterminowany by iść naprzód i żyć zupełnie normalnie. Niespodziewanie los wrzuca go ponownie w wir wydarzeń i świata IIB - gdy złodzieje (Rossif Sutherland i Ian Tracey) biorą go jako zakładnika podczas napadu na bank. By utrzymać siebie i drugiego zakładnika przy życiu Toby musi użyć swoich zdolności - paramedycznych jak i czytania w myślach. Toby po tym zdarzeniu, nie bez oporów wyjawia tajemnicę o swoich zdolnościach Alvinowi Kleinowi (Peter Stebbings) i zostaje rekrutowany przez IIB w charakterze agenta specjalnego.
Kolejna czerwcowa premiera Fox to drugi sezon serialu "Kdabra" (od 1 czerwca, w piątki o godz. 21). Tajemnica Kdabry nie została rozwiązana. Chociaż twórcy zawarli kluczową informację do rozszyfrowania enigmy, która oczarowała widownię na całym świecie podczas pierwszego sezonu, to intryga nadal pozostaje jednym z głównym bohaterów. Po szokującym odkryciu, że jest klonem, Luca decyduje się zamrozić pół miasta używając efektownej sztuczki magicznej i bada prawdziwe początki chaosu. Jego jedynym celem jest dowiedzieć się, skąd pochodzą lub do kogą należą geny, które przyczyniły się do jego narodzin.

Trzecią nowością będzie drugi sezon serialu "Living In Your Car" (od 6 czerwca, w środy o godz. 21). Serial śledzi zawiłe losy i przygody Steve'a Ungera (John Ralston) upadłego dyrektora korporacji. Jego rządy światem finansowym zostają nagle przerwane, gdy zostaje aresztowany i oskarżony o oszustwo i gangsterstwo. Mężczyzna nie potrafi jednak zrezygnować ze swego dawnego trybu życia. Opuszczony przez rodzinę i przyjaciół zamieszkuje w swej luksusowej limuzynie. Jednocześnie próbuje wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by odzyskać dawny status. Drugi sezon rozpoczyna się od aresztowania Steve'a pod domem jego rodziców. Jest bezpodstawnie oskarżony o ukrywanie pieniędzy należących do firmy. Gdy udaje mu się uwolnić od problemów z prawem, wprowadza się do swojego nowego lokum - kampera - żeby zacząć wszystko od nowa. Każdy z odcinków kręci się wokół przygód Steve'a Ungera, gdy ten próbuje przebudować swoje życie.

Komentarze (1 - 5 z 5)

kiedy FOX u UPC ?????????????
 0  
płakać się chce, że UPC uporczywie nie chce dodać tego kanału, nie jestem w stanie tego pojąć, jest kanał na który jest duże zapotrzebowanie, ja - tylko dla tego kanału przejdę niedługo do TP, a UPC jest głuche na postulaty i prośby SWOICH KLIENTÓW - porażka
 0  
ciekawe kiedy 3 sezon ZOMBIAKOW???
 1  
@amarcinnek

W USA startuje jesienią to i u nas tak się pojawi.
 0  
ej jak nazywał się ten serial na FOX HD coś w stylu the listener który gdzieś w połowie lipca sie skończył? ( ten z takim ładnym gościem ;)
 0