Łukasz Szewczyk29.05.2012 (12:46)brak komentarzy

Wirtualna Polska uruchamia serwis o sprzętach AGD i RTV

Portal Wirtualna Polska uruchomił nowy serwis RTV/AGD dla osób, które szukają rzetelnej informacji o sprzęcie i technologiach stosowanych w gospodarstwie domowym, z poradnikami, porównaniami, rankingami oraz testami.
Serwis rtvagd.wp.pl skupia się na niezagospodarowanym dotąd w Internecie obszarze szeroko rozumianego AGD oraz RTV. Główny nacisk położono w nim na część poradnikową. Witryna doradza m.in. jaką pralkę, lodówkę, płytę indukcyjną czy jaki telewizor lub zestaw kina domowego najbardziej opłaca się kupić. Udziela przy tym odpowiedzi na pytania, jakie rodzaje sprzętu są najlepsze z punktu widzenia dużej rodziny lub singla. Użytkownik znajdzie tu również praktyczne, przydatne na co dzień wskazówki, np. jak dbać o zmywarkę oraz jak bezpiecznie uprać delikatną odzież.
Prezentujemy nowości rynkowe, opowiadamy o technologiach wykorzystywanych przez producentów sprzętu RTV i AGD. Wskazujemy zalety i wady popularnych urządzeń, podpowiadamy, w które warto zainwestować, porównujemy, wyjaśniamy
- streszcza założenia serwisu Jarosław Babraj, Koordynator Serwisów Technicznych w Wirtualnej Polsce.
Na łamach serwisu prezentowane są liczne zestawienia - TOP5, TOP10, m.in. TOP5 najlepszych pralek w cenie do 1000 zł, najlepszych lodówek do kwoty 1500 zł, czy TOP10 najlepszych blenderów na rynku etc. W witrynie można także znaleźć wiele informacji na temat nowości i trendów, a także ciekawostki z branży.

Dodatkowo, twórcy serwisu udostępnili użytkownikom forum, gdzie można nie tylko wymieniać się z innymi opiniami o sprzęcie, szukać rozwiązań problemów związanych
z funkcjonowaniem produktów, ale także pisać recenzje i rekomendacje.