Łukasz Szewczyk30.05.2012 (9:00)65 komentarzy

Narkotyki na śniadanie w TVP. Szulim zawieszona (wideo)

Agnieszka Szulim została tymczasowo zawieszona w prowadzeniu śniadaniowego programu "Pytanie na śniadanie" - podaje Super Express. Powodem takiej decyzji była kontrowersyjna dyskusja o narkotykach na antenie TVP2.
Narkotyki na śniadanie w TVP. Szulim zawieszona (wideo)
Wszystko zaczęło się w poniedziałkowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie". Jednym z tematów programu była kwestia legalizacji leków z marihuaną. Podczas dyskusji jeden z gości zdradził, że prezenterka Agnieszka Szulim poza kamerami przyznała się, że pali marihuanę od 15 lat. Zdziwiona prezenterka zaprzeczyła, jednak gość nie dawał za wygraną zarzucając prezenterce, że łże na antenie telewizji publicznej.
Antenowy spór wywołał sporo emocji. Jak informuje Super Express, prezenterka została odsunięta od prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Na razie do końca tygodnia. Z kolei Alicja Resich-Modlińska, szefowa śniadaniowego programu, zapewnia, że cała sprawa jest badana. Broni także swojej prezenterki twierdząc, że Szulim jest prowadzącą rzetelną i dobrą, która do tej pory nie miała takich wypadków.

Super Express

Komentarze (1 - 10 z 65)

Trzeba być kawał skur******, żeby na antenie gadać takie rzeczy o prezentrze, nawet jeśli to prawda, że jara. Przecież wiadome jest, że dla takiego dziennikarza oznacza to spore kłopoty w pracy, a co to zmieni w kwestii legalizacji miękkich narkotyków?
 92  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
@Linch, narkotyk to narkotyk to co innego niz alkohol, poogladaj sobie "Tabu" na NGC, tam tez wiele zaczynało od maryski.
 70  
Sama sobie winna. Takich rzeczy nie mówi się obcym ludziom.
 45  
Agnieszka jest profesjonalną osobą. Jeśli powiedziała mu przed nagraniem to nie powinna. Zaś ten Pan bardzo nie ładnie zachował się wobec Szulim, bo co on z tego będzie miał? Jak dla mnie to zrobił świństwo. Osobiście nie mam opinii co do legalizacji czy też zakazu. Sam nie palę, może spróbuję, nie wiem. Istotą w tej sprawie jest fakt, że ten Pan nie miał kultury i wyciągnął coś, co mógł obrócić na swoją stronę.
 16  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
ten pan mógł się zachować jak chciał, w końcu był gościem, a goście bywają nieprzewidywalni. Natomiast Szulim, która skompropmitowała TVP powinna zostać wyrzucona bezwzględnie i to nie tylko za narkotyki, ale przede wszystkim za głupotę. Trudno o większą idiotkę
 48  
@Brooonek - widać, jak małe pojęcie masz o marihuanie, alkohol ma nie mniejszy negatywny wpływ na organizm, bardzo wielu poważnie uzależnionych narkomanów zanim zaczęło palić i brnąć w twarde narkotyki, zaczynali od alkoholu, dlaczego więc mogę go kupić legalnie w każdym monopolu?
 28  
Wredny k***s z tego kolesia i tyle. Wiadomo, że u nas panuje podwójna moralność, z jednej strony jest ciche przyzwolenie, z drugiej - nigdy publicznie. Ale nie robi się takich rzeczy, jak wywlekanie prywatnej rozmowy na antenie. Palant.
 28  
hahahahha wieksozsc osob bierze narkotyki i w showbiznesie i w tv i w sejmie.. poprostu jets obluda tak jak z piciem w miejscach publicznych nie mozna a w sejmie mozna...
durny narod, skazony komunizmem... ja sie przyznaje ze pale i mam to gdzies
jak ktos pali to tez powinien powiedziec a nie to ukrywac i promowac ta oblude
 27  
Pan Profesor ? - zwykły śmieć z dyplomem
 25  
Cała ta sprawa ma kilka aspektów
Nawet nie wiem co uznać za "po pierwsze"
No chyba jednak to, że Agnieszka Szulim sama jest sobie winna swojego przypływu szczerości przed wejściem na antenę
Zapewne zakładała i wcale nie musiało być to naiwne a co najwyżej bezmyślne, bo gdybym sam palił od 15 lat "marychę", to pewnie starałbym się nie obnosić z tym nawet w kręgu rodzinnym, a co dopiero przed obcą osobą, że osoba ta, której to mówi nie okaże się skończoną świnią i nie obwieści tych rewelacji na wizji przed całą Polską
Zastanawiam się co w tym wszystkim jest gorsze: czy to, że Szulim brnęła zaparte w kłamstwo - a brnęła dość nieudolnie, czy to jak łajdacko postąpił jej współrozmówca?
Jedna i druga postawa zasługuje na równe słowo potępienia
Bo to, że Szulim pali, to już jej sprawa, jej zdrowie i życie i średnio obchodzi mnie to, jakie z tego tytułu czekają ją konsekwencje

Poza wszystkim powinna`być to nauczka dla każdego, aby niekoniecznie dzielić się swoimi prywatnymi sprawami
K l i n (usunięte konto #3093) 30.05.2012 (10:19:47)
 19