Łukasz Szewczyk01.06.2012 (7:38)80

Orange sport, AXN Spin, TVP1 HD, TVP2 HD w UPC Polska

Od piątkowego poranka abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska otrzymali dostęp do sześciu nowych kanałów telewizyjnych, w tym TVP1 HD, TVP2 HD, Orange sport oraz AXN Spin.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 80)

No no no niezłe posunięcie, jak tak dalej pójdzie to w najbliższych dniach UPC jako jedyna sieć w kraju włączy TRWAM 3D HD - nie ma to jak O.Dyrektor wprost wychodzący do nas z telewizora. UPC nie potrafi skupić się na uzupełnieniu oferty dla wyrównania różnic z naziemnymi multipleksami bo ciągle brak jest TTV, TV6, ATM ROZRYWKA, POLSAT SPORT NEWS. Swoją drogą dzisiaj ruszył Polsat Sport Extra w HD, czemu w UPC nie podmienili tego kanału w miejsce dotychczasowego Polsat Futbol? No a konwersja AXN Spin z HD do SD jest MISTRZOSTWEM!!!!, co będzie jutro? może nowość? wersja TVP 1 i TVP 2 w SECAM w dodatku wersja czarno-biała? oczywiście przekonwertowane z TVP 1 i 2 w HD - to byłby dopiero full wypas. Skandaliczny brak kompetencji BOK które usilnie twierdzi, że przecież czwórka PR jest, i że wystarczy włączyć kanał 787 a jak nie ma obrazu i dźwięku to każą dobrze podłączyć telewizor, może by jednak oni dobrze podłączyli światłowód co????
 1  
SCVBC - to pewnie pracownik UPC na forum co raz już byli wieszcze gadający że zaraz kanały N będą, zaraz to tamto
a prawda jest jedna
UPC po woli nadrabia braki w stosunku do WSZELKIEJ KONKURENCJI
pamiętacie w 2010 była podobna historia upc się ruszyło po skrgach i tak dalej dodało kanały na olimpidadę a PÓŹNIEJ DWA LATA ZASTOJU A wszyscy inni systematycznie coś dodawali....
nic pozyjemy zobaczymy ale moja wku** sięga zenitu jesli chodzi o UPC....
do 31 czerwca mają czas jak nie to 1 KL mniej.... :)
 1  
Dlaczego ma nie być np. kanału Viasat Explorer?? Wielka szkoda. Proszę by zrezygnowano z emisji raczej kanału POLO TV -to żadna muzyka! Powinien być jakiś interesujący kanał muzyczno -kulturalny typu ARTE, 3 Sat lub ZDF - proszę o takie właśnie WARTOŚCIOWE kanały zamiast tych hałaśliwych i nie do zniesienia programów takich jak EskaTv, Polo czy to Tlc!
 3  
Eh
NO WŁAŚNIE NIK ABONENTÓW NIE PYTAL

MOGLI WYŁACZYĆ DWIE MEGA NOWOŚCI
EDUSAT
TVR
A VIASAT EXPLORER BYŁ FAJNYM DOBRYM KANAŁEM
SZKODA....
ot to cała upc
 2  
Brawo UPC brakuje paru kanałów jeszcze ale cieszę się że dodajecie stopniowo kanały
 0  
Dobrze, że co drgnęło, ale wyłączenie TV 1000 to świństwo. Na jego miejsce nic nie dodali.
 2  
Uzupełnili C+ HD
 1  
A Czwórka na wizji zdechła ;(
 1  
Coyos - jakie barawo za co za to że wszyscy inni operatrzy mają to już dawno w OFERCIE ?????

A MY W upc PRZEPŁACAMY ZA SHEET :(
 0  
panowie i panie (jak tu jakie są ) , problem z Czwórka polega na zmianie systemu nadawania, teraz Czwórka nadaje tylko w sieci , a co za tym idzie trzeba sie podłączyc wprost do nadawcy światłowodem , i tak to było pisane duzo wczesniej, jezeli ten kanał miał byc wycofany z oferyt to nie było by EPG,troszke cierpliwości, to tak jakby sie okres wazności karty na jakiś program sie skonczył i nie zdążono zaopatrzyc sie za wczasu w nową.
 0