Łukasz Szewczyk02.06.2012 (0:31)20 komentarzy

FightBox - nowy kanał TV w Polsce. Co w ofercie?

W Polsce zadebiutował nowy kanał telewizyjny poświęcony sztukom walki - FightBox. Od samego początku kanał dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu, ale będzie dostępny także dla innych operatorów płatnej telewizji. Co w ramówce?
FightBox HD
Od 1 czerwca 2012 roku na polskim rynku telewizyjnym dostępny jest nowy kanał telewizyjny - FightBox, w całości poświęcony sztukom walki. Nadawcą stacji jest spółka Kino Polska TV, która oferuje polskim operatorom płatnej telewizji m.in. kanały filmowe pod marką FilmBox.
FightBox to męski, ostry kanał, poświęcony sztukom walki. Głównie mieszanym, czyli MMA (Mixed Martial Arts). Widzowie znajdą tu różne odmiany tej dyscypliny, m.in. boks mężczyzn i kobiet, capoeirę, stosowane przez rosyjskich komandosów sambo, zapasy na rękę, wrestling, walki w klatkach, jiu-jitsu, taekwondo, karate oraz sumo. W naszej ofercie nie zabraknie też popularnych amerykańskich programów: "Inside MMA" i "Art of Fighting"
- zapowiada Łukasz Bułka, Dyrektor Marketingu i PR Kino Polska TV.
W ramówce kanału FightBox pojawi się także produkowany przez SPI International w Nowym Jorku cykl "Beyond MMA", w którym kamery stacji podglądają sportowców poza ringiem. Jeden z jego odcinków, zatytułowany "Five Points Academy", przedstawia największe i najsłynniejsze siłownie, w których trenerami są znani zawodnicy.

W ofercie FightBox znajdą się także relacje z zawodów. Będą to głównie emisje rozgrywek różnych lig i federacji z USA, Japonii i Europy, w tym: Global Sumo, Grand Sumo Tournament, WKF, MMA Ultimate Combat Experience, Gotham Boxing, Seminole Warriors Boxing, Cage Fighting Championships, MMA Armageddon Fighting Championship. W czerwcu na antenie FightBox swoją premierę będzie miał cykl "Arm Wars", w którym wielcy zawodnicy tego stylu siłują się na rękę na dachach znanych budynków. Kanał będzie dostępny wyłącznie w wersji angielskiej.

Cyfrowy Polsat jest pierwszą platformą telewizji cyfrowej, która wprowadza kanał do swojej oferty. Stacja w dekoderach Cyfrowego Polsatu znajdzie się na pozycji numer 16, w dodatkowym pakiecie Sport HD. Przez pierwszy miesiąc w ramach promocji "Otwarte okno" kanał będzie dostępny również dla abonentów pakietów Familijnego i Familijnego HD.

Komentarze (1 - 10 z 20)

moim zdaniem ten kanał tojets nudny i badziew tam jest mogli zamiast niego ESke TV dodac wkoncu
 14  
a eska tv to niby zajebista? jak kazda muzyczna jedno i to samo...
 13  
hahahh eska tv nie rozśmieszaj mnie
 10  
po co komu taki kanał z badziewnymi retransmisjami walk,tego jest już pełno...czego to nie wymyślą.Takie kanały tylko zajmują niepotrzebnie miejsce.Dlaczego my mamy tyle gównianych kanałów robionych na silę,
 10  
Będą transmisje z obrad sejmu?
 9  
@popis po opisie programów, wychodzi na to, że tak ;)
 7  
Jakie federacje wrestlingu będą dostępne na tym kanale? Gdyż wczoraj trafiłem na NJPW i ciekawi mnie czy będą jeszcze jakieś inne. Drugie pytanie, czy będzie/jest program tv tego kanału?
 2  
Powiedzmy tak, zainteresowanie na rynku Polskim kanalem napewno bedzie. Ciekawe jednak, czy beda tam tylko odgrzewki, czy tez transmisje z USA na zywo? A wtedy moze byc naprawde niezle. Fakt, jest jednak taki, ze wszystkie najwazniesze walki dla nas Polakow transmituje juz Polsat albo Canal+, wiec zobaczymy..Chyba, ze ktos poprostu lubi, jak szczeki pekaja... ;)
 2  
Polsat jako pierwszy w tak znaczny sposób spopularyzował sporty walki w Polsce i to zarówno boks jak i MMA. Teraz jako pierwszy dołacza kanał Fightbox. Brawo.
 4  
Kanał ten miał nadawać w HD i po Polsku podobnie jak w Bułgarii
 5