Łukasz Szewczyk02.06.2012 (0:31)20

FightBox - nowy kanał TV w Polsce. Co w ofercie?

W Polsce zadebiutował nowy kanał telewizyjny poświęcony sztukom walki - FightBox. Od samego początku kanał dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu, ale będzie dostępny także dla innych operatorów płatnej telewizji. Co w ramówce?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

moim zdaniem ten kanał tojets nudny i badziew tam jest mogli zamiast niego ESke TV dodac wkoncu
 14  
a eska tv to niby zajebista? jak kazda muzyczna jedno i to samo...
 13  
hahahh eska tv nie rozśmieszaj mnie
 10  
po co komu taki kanał z badziewnymi retransmisjami walk,tego jest już pełno...czego to nie wymyślą.Takie kanały tylko zajmują niepotrzebnie miejsce.Dlaczego my mamy tyle gównianych kanałów robionych na silę,
 10  
Będą transmisje z obrad sejmu?
 9  
@popis po opisie programów, wychodzi na to, że tak ;)
 7  
Jakie federacje wrestlingu będą dostępne na tym kanale? Gdyż wczoraj trafiłem na NJPW i ciekawi mnie czy będą jeszcze jakieś inne. Drugie pytanie, czy będzie/jest program tv tego kanału?
 2  
Powiedzmy tak, zainteresowanie na rynku Polskim kanalem napewno bedzie. Ciekawe jednak, czy beda tam tylko odgrzewki, czy tez transmisje z USA na zywo? A wtedy moze byc naprawde niezle. Fakt, jest jednak taki, ze wszystkie najwazniesze walki dla nas Polakow transmituje juz Polsat albo Canal+, wiec zobaczymy..Chyba, ze ktos poprostu lubi, jak szczeki pekaja... ;)
 2  
Polsat jako pierwszy w tak znaczny sposób spopularyzował sporty walki w Polsce i to zarówno boks jak i MMA. Teraz jako pierwszy dołacza kanał Fightbox. Brawo.
 4  
Kanał ten miał nadawać w HD i po Polsku podobnie jak w Bułgarii
 5