Łukasz Szewczyk04.06.2012 (10:42)31 komentarzy

Rusza TV Mobilna za 19,90 zł. Jakie kanały TV i radiowe?

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus rozpoczynają świadczenie usługi TV Mobilnej, która za 19,99 zł miesięcznie oferuje dostęp do 8 płatnych kanałów telewizyjnych oraz 12 stacji radiowych.
Rusza TV Mobilna za 19,90 zł. Jakie kanały TV i radiowe?
Jeszcze przed oficjalną prezentacją TV Mobilnej komórkowa sieć Plus ujawniła szczegóły nowej oferty, która dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie. Już wiadomo, że abonament do płatnych kanałów telewizyjnych wyniesie 19,90 zł miesięcznie. W ramach abonamentu klienci otrzymają dostęp do 8 kanałów telewizyjnych (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Nickelodeon) oraz 12 kanałów radiowych (Radio Roxy FM, AntyRadio, Moje Polskie Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Bajka, Radio Eska Rock, Radio PIN, Radio Plus, Radio Zet, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM).
Odbiór mobilnej telewizji będzie możliwy za pośrednictwem dwóch dekoderów: mobilnego M-T 5000, a także dekodera T-HD 1000. Dodatkowo dekodery pozwolą na odbiór wszystkich ogólnodostępnych kanałów (FTA) nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, w tym m.in. Polsatu, TVN-u, Polsat Sport News, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN 7 w standardowej rozdzielczości.

Komentarze (1 - 10 z 31)

Cena była do przewidzenia.
 14  
Lecę i kupuje od razu ;) ,a tak na poważnie.Jakby dysponowali prawami do wszystkich meczów ekstraklasy,to lepsza alternatywa niż paczka Canal+ SD,jaką posiadam.
 7  
chyba ich pogięło. Zasięg minimalny. Gdyby to kosztowało 5zł to może kilku chętnych by się znalazło. A tak nie wiedzę w tym przyszłości.
 17  
Żart z tą ceną!
 13  
czy ktoś wie jaka to będzie jakość? Czy taka standardowa telewizyjna SD czy raczej bardziej coś w stylu streamu internetowego?
 1  
5 zł za 2 kanały polsatu sport może bym zapłacił. Reszta kanałów nie warta opłat dodatkowych.
 8  
Za co te 20 zł? Za obraz niewiele większy od karty kredytowej i 8 kanałów z których do oglądania nadaje się może 2, a radio to ja za 0 zł mam w telefonie.
 14  
I po co wciskają ludziom dekoder, skoro większość nowych telewizorów potrafi odbierać i dekodować ich kanały? Wystarczy odpowiedni moduł dostępu/ karta.

Na pewno nie postawie zgrzebnego pudełka obok nowego TV.
 7  
Mogliby pomyśleć o modułach współpracujących z naszymi telewizorami, a nie dodawanie kolejnego pudełka na stolik RTV. Z takim składem kanałów i za taką cenę, to mogą już zacząć liczyć straty. Poza tym kanały radiowe nie powinny być kodowane. Ze swojej strony mógłbym dać za obecny pakiet maksimum 10 PLN miesięcznie i ani gorsza więcej.
 9  
Wielka mi telewizja mobilna jak trzeba ze soba taszczyć dekoder. Równie dobrze mogę ze sobą wziąć dekoder od dvb-t i mieć dużo więcej kanałów i to za darmo a nie dorabiać zębatego
 5