Łukasz Szewczyk04.06.2012 (10:42)31

Rusza TV Mobilna za 19,90 zł. Jakie kanały TV i radiowe?

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus rozpoczynają świadczenie usługi TV Mobilnej, która za 19,99 zł miesięcznie oferuje dostęp do 8 płatnych kanałów telewizyjnych oraz 12 stacji radiowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 31)

Cena była do przewidzenia.
 14  
Lecę i kupuje od razu ;) ,a tak na poważnie.Jakby dysponowali prawami do wszystkich meczów ekstraklasy,to lepsza alternatywa niż paczka Canal+ SD,jaką posiadam.
 7  
chyba ich pogięło. Zasięg minimalny. Gdyby to kosztowało 5zł to może kilku chętnych by się znalazło. A tak nie wiedzę w tym przyszłości.
 17  
Żart z tą ceną!
 13  
czy ktoś wie jaka to będzie jakość? Czy taka standardowa telewizyjna SD czy raczej bardziej coś w stylu streamu internetowego?
 1  
5 zł za 2 kanały polsatu sport może bym zapłacił. Reszta kanałów nie warta opłat dodatkowych.
 8  
Za co te 20 zł? Za obraz niewiele większy od karty kredytowej i 8 kanałów z których do oglądania nadaje się może 2, a radio to ja za 0 zł mam w telefonie.
 14  
I po co wciskają ludziom dekoder, skoro większość nowych telewizorów potrafi odbierać i dekodować ich kanały? Wystarczy odpowiedni moduł dostępu/ karta.

Na pewno nie postawie zgrzebnego pudełka obok nowego TV.
 7  
Mogliby pomyśleć o modułach współpracujących z naszymi telewizorami, a nie dodawanie kolejnego pudełka na stolik RTV. Z takim składem kanałów i za taką cenę, to mogą już zacząć liczyć straty. Poza tym kanały radiowe nie powinny być kodowane. Ze swojej strony mógłbym dać za obecny pakiet maksimum 10 PLN miesięcznie i ani gorsza więcej.
 9  
Wielka mi telewizja mobilna jak trzeba ze soba taszczyć dekoder. Równie dobrze mogę ze sobą wziąć dekoder od dvb-t i mieć dużo więcej kanałów i to za darmo a nie dorabiać zębatego
 5