Łukasz Szewczyk04.06.2012 (10:42)31

Rusza TV Mobilna za 19,90 zł. Jakie kanały TV i radiowe?

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus rozpoczynają świadczenie usługi TV Mobilnej, która za 19,99 zł miesięcznie oferuje dostęp do 8 płatnych kanałów telewizyjnych oraz 12 stacji radiowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

"Dodatkowo dekodery pozwolą na odbiór wszystkich ogólnodostępnych kanałów (FTA) nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, w tym m.in. Polsatu, TVN-u, Polsat Sport News, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN 7 w standardowej rozdzielczości. " I to jest "Kłamstwo". M-T 5000 ma zakres częstotliwości do 790 Mhz, a u mnie MUX1 nadaje na 818 Mhz. Taki sprzęt na nic mi się nie przyda.
 4  
co za żebraki... 20zł nie mają na telewizję, a w knajpie co tydzień 30 dychy przepijają. 17 kanałów FTA i 8 kanałów polsatu to daje 25 kanałów, co już daje skrajną ilość do fizycznego ogarnięcia co jest w ogóle na tych kanałach. Powyżej tej ilości kanałów tylko skaczesz od jednego do drugiego i swierdzasz, że nic nie ma.
 15  
Dokładnie 10 zł za te kanały to jest maximum. Nie wie, kto wymyślił te cenę i za co to się płaci? Co to zawartości to raz lepiej raz gorzej. Mnie osobiście interesowało by CC i sportowe Polsaty. No i dołączę się do przedmówców powinna być opcja z modułem.
Ciekawe jaką alternatywą będzie Next plus.
No i porównując ofertę n na kartę do tej to ta pierwsza wygrywa w przedbiegach.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 4 czerwca 2012 o 11:55:47 przez Alfu).
 6  
Jak to działa?
 0  
Byłbym zainteresowany tą ofertą gdyby były dostępne moduły dekodujące CI+, bez tych zbędnych dekoderów, i cena by musiała nie przekraczać 10 zł, bo 20 zł za tak marne kanały to za dużo. Dwa kanały dla dzieci, przecierz ja nie jestem dzieckiem i po co mi one, dwa kanały z serialami, a ja seriali nie cierpie i co mi po nich, a stacje radiowe mam cały czas dostępne za darmo.
 5  
Cenowo trochę przesada, w Nce na kartę dają więcej kanałów. A ipla dawała kiedyś użytkownikom Heyah darmowe kody na oglądanie filmów w serwisie i to za darmo :)
 3  
NARAZIE to na zadnym portalu nie ma info co BYŁO na dzisiejszej prezentacji OFERTY
Czyżby konferencja sie nie odbyła? Powinna juz się dawno skończyć...
 1  
A jakie radiowe ?
Jest TOK-FM ?
 2  
Pierwsze pytanie które należy zadać w tej sprawie wcale nie dotyczy tego czy to fajna oferta czy nie, tylko raczej tego dlaczego w Polsce udostępnia się publiczne częstotliwości przeznaczone do nadawania telewizji mobilnej do w pełni komercyjnego nadawania cyfrowej telewizji naziemnej do użytku stacjonarnego . Ważnym pytaniem w tej kwestii jest również to dlaczego na tą sytuacje nie reagują odpowiednie organy państwowe. Według mnie cały ten skok na kasę który zaserwował nam pan Solorz w przypadku telewizji mobilnej jest równie kontrowersyjny co historia przyznania koncesji na nadawanie naziemne PolSatowi w 94r. (media III RP - na youtube niestety nie jest dostępny cały film bo to taki trochę pułkownik) . Jeżeli ktoś nie widzi jak to co teraz będzie dostępne tylko dla klientów grupy polsat odbiega od założeń ustalonych przed przetargiem na częstotliwości multipleksu dvb-h telewizji mobilnej odsyłam do hasła telewizja mobilna na wikipedii, albo wprost na stronę uke.
 1  
no tak polsat swoje kanaly wepchnol do mobilnej tv a krrit na to sie zgadza a tv trwam w dvb-t to nie chca dac.polsat w dvb-t rzadzi poprostu,a gdzie ten plularizm mediow,plakac sie chce na te dvb-t nic ciekawego nie ma.za 19.90zl.to wole telewizje na karte hd niz ta mobilna tv.
 3