Łukasz Szewczyk05.06.2012 (0:10)42 komentarze

Pakiet Darmowy HD - Cyfrowy Polsat bez umów

Cyfrowy Polsat przygotował nową ofertę dla mniej wymagających widzów, którzy chcą mieć dostęp do telewizji cyfrowej bez podpisywania umowy z operatorem. Pojawił się nowy pakiet - Darmowy HD.
Cyfrowy Polsat wprowadza ofertę dla widzów zainteresowanych cyfrową telewizją bez umowy. Tym samym największy operator satelitarny w Polsce, chce pozyskać te gospodarstwa domowe, które do tej pory nie zdecydowały się na płatną telewizję i nie chcą wydawać dużych pieniędzy na jej odbiór.
W ramach nowej oferty dostępne są dwa dekodery, które klient kupuje na własność: Mini HD 2000 - w cenie 299 zł oraz Echostar DSB-717 (bez HD) - w cenie 119 zł. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące użytkownik ma dostęp do Pakietu Mini HD (m.in. z kanałami Polsatu). Po tym okresie istnieje możliwość dalszego korzystania z płatnej oferty Cyfrowego Polsatu bądź tez korzystania za darmo i na zawsze z Pakietu Darmowego HD:

Przypomnijmy, że wczoraj Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej oferty usługę TV Mobilnej, o której szerzej informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 10 z 42)

To się CP rozhulał :) Darmowy pakiet HD, obniżki o 10zł dla pakietów, kanały Filmboxu bez dodatkowych opłat, do tego zapowiedź 1 i 2 w HD :) Pięknie, a niektórzy muszą dopłacić 2 złote żeby oglądać History HD ;) Wróżę duży przypływ nowych abonentów po fuzji C+ i n-ki :)
 10  
@klops
ci niektorzy juz maja wystarczajaco duzo kanalow i te 2zl za history wiekszosc oleje.

a tu widac, ze tonacy brzytwy sie chwyta i te kilka tysiecy nowych abonentow dalo do myslenia decydentom w CP.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 5.06.2012 (6:44:13)
 3  
Ciekawe czy Cyfrowy Dom zrobi coś ze swoja oferta TNK SD. Wystarczyłoby dodac kilka kanalow a zyski by nie spadly.. W obecnej sytuacji przecietny Polak, ktory korzysta z TNK SD i nie chce placic comiesiecznych rachunkow przemysli zamiane TNK SD na Pakiet DARMOWY HD lub Oferte na Karte C+ Cyfry. Panowie z TNK SD. Wasza oferta jest dobra, klienci maja juz Wasze dekodery - dodajcie Polsat, ATM, TV6 (pomimo ze to gnioty), dodajcie TVP Seriale, Eurosport. A będzie dobrze.
 4  
Niech pozwolą uruchomić tę ofertę ludziom, którzy mają już swój moduł lub dekoder, a nie wciskają kolejną skrzynkę.
 8  
Ja tu widzę strach przed DVB-T i chęć wciskania swoich dekoderów. Poza TVP HD wszystko mam za darmo naziemnie i wystarczy mi do tego zwykła antena, a nawet antena pokojowa za 50zł. Ale może NNK się zastanowi i poszerzy pakiet bez opłat o TV4 i Polsat, bo branie kasy za te kanały to kpina.
 7  
Ja tu widzę strach przed DVB-T i chęć wciskania swoich dekoderów. Poza TVP HD wszystko mam za darmo naziemnie i wystarczy mi do tego zwykła antena, a nawet antena pokojowa za 50zł. Ale może NNK się zastanowi i poszerzy pakiet bez opłat o TV4 i Polsat, bo branie kasy za te kanały to kpina.
Antena pokojowa...to pewnie pod przekaźnikiem mieszkasz, nie kupujcie takich anten, to gnioty w większości wciskane na allegro, inwestujcie w anteny zewnętrzne, prawdziwa solidna i dobra antena pokojowa nie kosztuje 3-50 zł, ale ponad 200.
 9  
Generalnie oferta jak Cyfrowa Naziemna, tylko zamiast Polo TV i Eska TV to dali 4fun.tv i VIVA Polska. Mamy po prostu do wyboru :) Ja za swój dekoder DVB-T zapłaciłem 100zł z anteną pokojową. Tutaj wyniosłoby mnie to ok. 150-200 z anteną satelitarną. Brawo CP :)
 2  
@Medialny polo tv i eska tv sa fta tak wiec wystarczy wyszukac kanaly. Najlepiej dac taki pakiet bo beda mogli podawac ile to abonentow maja teraz.
 4  
żeby nie było tak jak kiedyś, że ludzie pokupowali ich dekodery bo miała byc tv za darmo i na zawsze a później kodowanie i płacić albo spadać na drzewo. Dekoder można było wyrzucić na śmietnik bo nawet do FTA się nie nadawał...
 4  
Masz rację, ale ja wynajmuje pokój, więc nie mam możliwości podłączenia zwykłej anteny. Stąd mam antenę pokojową.
 1