Marcin Żukowski06.06.2012 (14:15)2 komentarze

Sukces TopGear.com.pl

Internetowy serwis topgear.com.pl, który Ringier Axel Springer Polska uruchomił na początku maja, już w miesiąc po starcie przekroczył oczekiwania wydawcy. Witrynę odwiedziło przez miesiąc ponad 200 tys. użytkowników.
Topgear.com.pl to internetowy serwis polskiej edycji magazynu TopGear. Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie program poświęcony motoryzacji. Oprócz najnowszych doniesień ze świata motoryzacji topgear.com.pl prezentuje unikatowe zdjęcia i materiały wideo, testy samochodów i informacje lifestylowe. Swoje felietony publikują tu również twórcy legendy TopGear - Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.
Wyniki oglądalności znacznie przekraczają nasze oczekiwania. Jesteśmy też bardzo zadowoleni z reakcji społeczności fanów Top Gear w Polsce oraz zainteresowania naszych klientów reklamowych
- mówi Aleksy Uchański, Chief Digital Officer w Ringier Axel Springer Polska.
TopGear to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych na świecie - telewizyjne show gromadzi 380 milionów widzów w prawie dwustu krajach, a magazyn sygnowany logo TopGear doczekał się już 31 międzynarodowych edycji. Polskie wydanie TopGear od momentu wejścia na rynek w 2008 roku zajmuje pozycję lidera wśród miesięczników motoryzacyjnych.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Hahahaha;d ale sukces. Sukcesem jest to, że pojawił się o tym wpis na media2, to się przynajmniej dowiedziałem, że ta strona istnieje;d A że lubię motoryzację i top gear'a to pewnie tam prędzej czy później zaglądne
 0  
www topgear net pl
 1