Łukasz Szewczyk10.06.2012 (0:15)15 komentarzy

Disco Hit Festival 2012 na żywo w Polo TV

Telewizyjna oferta plenerowych koncertów wzbogaca się o nowy festiwal, tym razem dla sympatyków polskiej muzyki tanecznej. Latem w Polo TV na żywo Disco Hit Festival 2012 oraz wybór Hitu Lata.
Disco Hit Festival 2012 odbędzie się w piątek - 6 lipca 2012 roku. Jak zapewniają organizatorzy, po raz pierwszy w historii muzyki disco polo tego typu impreza będzie pokazywana na żywo, na antenie muzycznego kanału Polo TV. Relacje z festiwalu wzbogacą także m.in. wywiady oraz reportaże.
Początek transmisji koncertu na antenie Polo TV od godziny 21.00. Festiwal poprowadzą Eva Basta, Sławek Świerzyński, Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. Gwiazdą wieczoru będzie Mirami - ukraińska grupa, którą tworzą trzy atrakcyjne i zmysłowe dziewczyny. Pod koniec 2010 roku popularność zdobyły dzięki przebojowi "Sexualna".Podczas transmisji w drodze SMS-owego głosowania, wyłoniony zostanie Hit Lata 2012 oraz zostaną przyznane nagrody muzyczne. W konkursie na Hit Lata udział wezmą następujące piosenki:

Basta - "Czy Ty wiesz kochanie"
Cliver - "Moje ciało oszalało"
Dr Maniana - "Na bogato"
Fanatic - "Hello"
Ivan Komarenko - "Pierwsza miłość"
Lider Dance - "Mówisz mi"
Łukash - "Bosko"
Magda Niewińska - "Słodka zemsta"
Marcin Siegieńczuk - "Martini z lodem"
Maxx Dance - "Chodź skarbie"
Mejk - "Całuj mnie"
Mig - "Jej dotyk"
Mirage - "Pijak"
Solaris - "Biała dama"
Strych - "Banan"
Voyager - "Powiedz czy kochałaś tak"

Przypomnijmy, że kanał Polo TV dostępny jest w ofercie pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) oraz w ofertach satelitarnych oraz kablowych platformach telewizji cyfrowej..
Discoportal.info

Komentarze (1 - 10 z 15)

Co by o nim nie mysleć, to w porównaniu z ATM Rozrywka TV jest kanałem PREMIUM!!!!!
 14  
Nie słucham tego kanału,ale muzyka disco Polo wychowała Polaków,jak fajnie by było znów być dzieckiem. Taka piosenka Smolenia,Ani be ani me ani kukuryku,ciągle żywa w Polskiej Polityce.Za dziecka było to zabawne,ale oglądać oborę z korytem w sejmie.To już dorosłemu Polakowi nie do śmiechu,owszem świnia podjada,ale co najwyżej ziemniaczki :) ,a nie nasze podatki ;),wszak świnia pożyteczniejsza :)))
 10  
Wielki festiwal piosenki śpiewanej z playbacku.
 2  
jak zjawisko oparte na 3 akordach z tekstami po flaszce spod remizy można nazywać muzyką? To poważne nadużycie.
 12  
Konkurencja dla Opola i Sopotu:)
 9  
W porównaniu do "gwiazd" z tv i tych festiwali kultowych to KLASA!. Sami widzieliscie pewnie co zrobiono z Opola. Dlatego wolę Disco Hit Festiwal niż jakieś akrobatyczne show.Tam sie idzie posłuchac muzyki,a nie baletu!
 9  
disco-polo mnie rozpolo
 9  
Wreszcie polski festiwal dla polskich widzów!
 9  
A bo ta nowa piosenka Enej ,,Skrzydlate ręce" to niby nie disco-polo? Coś mi się zdaje, że tak.
 7  
Mirage- Pijak?????!!!!!!! Co to wogóle za jakieś pieśni niepatriotyczne, nie o disco polo tylko o TUSKOWSKIM rządzie, który obiecał i zrobił, a podniósł wiek? Wolę Bastę.
 4