Łukasz Szewczyk13.06.2012 (10:43)3 komentarze

Toya wprowadza pakiet Naziemny+. Dekoder od 1 zł

Telewizja kablowa Toya oficjalnie wprowadza nowy cyfrowy pakiet Naziemny+, będący odpowiednikiem wprowadzanej w Polsce naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.
Z dniem 1 sierpnia w ofercie telewizji cyfrowej Toya pojawi się nowy pakiet o nazwie Naziemny+. W jego skład wejdą wszystkie kanały z trzech multipleksów, wzbogacone o lokalny program TV Toya - w sumie 23 stacje, w tym 2 HD. Cena pakietu Naziemny+ to 10,90 złotych.
Atutem Pakietu Naziemny+ jest odbiornik cyfrowy Toya, którego nie trzeba kupować, a koszt jego użytkowania może wynosić 1 zł/mc. Dodatkowo Odbiorniki Toya objęte są stała gwarancją a usługa telewizji cyfrowej szybkim i sprawnym serwisem. Abonenci, którzy z uwagi na obecność kanałów HD w pakiecie, wybiorą Odbiornik 3G HD, zyskają bezpłatny dostęp do ponad 30-tysięcznej biblioteki tytułów na życzenie oraz wielu innych aplikacji Telewizji 3G

Kanały nowego pakietu nadawane będą bez kodowania w częstotliwościach analogowego pakietu Mini. Abonenci analogowych pakietów Mini lub Podstawowego, posiadający telewizory z tunerem DVB-T, będą mogli korzystać z dostępu do wszystkich kanałów Pakietu Naziemny+ bez żadnych opłat.

Operator przypomina, że abonenci Toya (nowi i obecni) nie zostaną pozbawieni sygnału analogowego i kanałów wielopokojowych, nawet kiedy programy analogowe "w eterze" zostaną w lipcu 2013 wyłączone.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czyli TOYA jako jedna z niewielu kablówek będzie nadawać w systemie DVB-T?? Taka trochę rewolucja taka przesiadka z DVB-C na DVB-T, kt wie może i C+, CP zamienią DVB-S na DVB-T.
 3  
po co płacić za coś co można mieć za darmo
 13  
mogą i wprowadzić pakiet pozaziemski hie hie
 4