Łukasz Szewczyk18.06.2012 (18:01)38 komentarzy

TV Puls 2: Nowe logo, Facebook, start 19 lipca. Co w ofercie?

Za miesiąc ruszy nowy kanał TV Puls 2, który powstaje na potrzeby naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Nadawca zaprezentował logo nowej stacji, uruchomiono także konto na Facebooku.
TV Puls 2, nowy kanał telewizyjny przygotowywany przez nadawcę TV Puls, rozpocznie nadawanie 19 lipca 2012 roku o godzinie 12.00.. Nadawca rozpoczął już promowanie nowej stacji, uruchomiono fanpage TV Puls na Facebooku. Dodatkowo stacja zaprezentowała swoje nowe logo:

Jak informuje nadawca, w ofercie programowej TV Puls 2 znajdą się bajki dla dzieci, seriale, programy rozrywkowe, edukacyjne i poradnikowe. Nie zabraknie także najważniejszych informacji z show-biznesu oraz programów dokumentalnych prezentujących tajniki naszego globu. W ramówce znajda się także światowej renomy produkcje talk-show, programy reality oraz kulinarne. Nie zabraknie rozrywki filmowej oraz pasm z największymi muzycznymi hitami.
Przypomnijmy, że kanał TV Puls 2 od samego początku dostępny będzie w ramach drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Stacja dostępna będzie także w ofertach operatorów płatnej telewizji, którzy podpiszą stosowne umowy.
TV Puls 2/Facebook

Komentarze (1 - 10 z 38)

fajne logo ;)
 29  
Fajna informacja! Wreszcie TV Puls nie bedzie tzw. jedynakiem.
 31  
Fajna informacja! Wreszcie TV Puls nie bedzie tzw. jedynakiem.
Przynajmniej jeden optymista się znalazł :).
 23  
logo całkiem niezłe
 14  
logo wyglada jak głowa z guzem , ale fajnie sie patrzy
 27  
fajne ok
 13  
Fajna informacja! Wreszcie TV Puls nie bedzie tzw. jedynakiem.
Kiedyś TV Puls (wówczas TV Niepokalanów) miał siostrzany kanał TV Niepokananów 2
 3  
ale gdzie promują stacje
 7  
TV Niepokalanów 2 to było coś w rodzaju zastępstwa dla TV Niepokalanów, z której utworzono w 2001 r. TV Puls. TV Niepokalanów i TV Niepokalanów 2 nie działały jednocześnie.

ale gdzie promują stacje
Oprócz FB, pewnie jeszcze na swojej głównej antenie, czyli w TV Puls.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 czerwca 2012 o 18:41:32 przez Joey).
 2  
IBM - Ale to bylo kiedys...
 4