Łukasz Szewczyk19.06.2012 (13:38)23 komentarze

Tele5 od lipca z nowym logo

Nadająca od 10 lat telewizja Tele5 na wakacje zmieni swoje oblicze. Nadawca zapowiada wprowadzenie od lipca 2012 roku nowej oprawy graficznej oraz nowe logo.
Kanał Tele5 w lipcu planuje zmiany na swojej antenie. Stacja nie zdradza wielu szczegółów. Na razie wiadomo jedynie, że zostanie wprowadzona nowa oprawa graficzna oraz nowe logo:

Przypomnijmy, że stacja Tele5 jest obecna na polskim rynku telewizyjnym od kwietnia 2002 roku. Dociera do około 21 milionów Polaków za pośrednictwem satelity oraz sieci kablowych. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym. W ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe; thrillery, horrory, dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe. W październiku 2009 telewizja Tele5 uruchomiła bezpłatną transmisję na żywo swojego programu w Internecie.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Nich TV5 poprawi jakość nadawania a nie zmieniają logo.
Choćby logo zmieniali 5 razy i tak oglądalność nie wzrośnie.
 7  
A kto to ogląda ? Ja nawet nigdy nie włączałem tego kanału .....
 6  
Jakość jest już lepsza niż patrząc wstecz. Logotyp po prostu nowy, ale bez szału. Cieszę się, że niezależne Tele 5 utrzymuje się, wprowadza swoje programy - niech im się wiedzie. Osobiście jednak nie oglądam tego kanału, ot czasami przełączę i zobaczę jak wygląda aktualnie wspomniana stacja.
 18  
A to jest taki kanał Tele5 - nie wiedziałem. Jest na n,ce?
 13  
ten kanał prezentuje lepszy poziom niż np tv6 i ATM rozrywka, dziwię się, że nie dostał się na DVB-T. Truno mi się wypowiedzieć co do zawartości programowej bo nie mam bezpośredniego dostępu ale teściu wiem że dość często włącza mimo dostępu do C+ i innych satelitarnych. Transmisja sygnału w necie to ruch w dobrą stronę. Dobre seriale komediowe i animowane z pewnością poprawiły by oglądalność.
 12  
Które to już logo , chyba co rok zmieniają :P
 11  
@Rudzik

Trzecie. Tele5 ostatnio zmieniała logo 7 lat temu.
 10  
Tak, na pozycji 220
:)
 1  
Skopiowane z Wikipedia
2002 – 2006 Pomarańczowe: napis Tele i cyfra 5 wpisana w okrąg z "urywką" na miejsce napisu "Tele". Loga ekranowe: W 2002 było kolorowe. Pożniej zmieniono na przezroczyste. Od lipca do sierpnia 2006 miał napis "Tele 5".
2006 – 2009 Pomarańczowa cyfra 5, a pod nią pomarańczowy napis "Tele".
2009 – 2012 Podobne do poprzedniego loga, jednak z poprawkami kolorystycznymi: logo jest już przezroczyste, a kontury:

różowe
zielone
fioletowe
2012 - Od lipca będzie te logo które jest na obrazku artykułu
 1  
ja ale oglądam tylko Disco Bandżo i jestem za Koncesją do DVB-T
 3