Łukasz Szewczyk20.06.2012 (10:13)17

Discovery HD Showcase w nowej odsłonie

Kolejne zmiany w portfolio kanałów Discovery Networks. W środę (20 czerwca 2012 roku) dokumentalny kanał telewizyjny Discovery HD Showcase zadebiutował w nowej odsłonie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

okay, nastepnie poprosze discovery science w 16/9 i z nowa oprawa
 3  
O tym już niby tutaj była mowa: >>> Discovery Science otrzyma nowe logo i oprawę ale jak widać póki co (miało być od 1 czerwca) nic się nie zmieniło, a już na pewno nie u nas.

Nie ukrywam, że czekam na ową zmianę, gdyż brak formatu 16/9 skutecznie zniechęca - już pomijam, że prosi się wersja HD !
K l i n (usunięte konto #3093) 20.06.2012 (17:13:42)
 0  
W UPC to jakaś schiza bo wiele kanałów HD jest tak poustawiana że wiele modeli telewizorów ze starym softem HD 1080i niestety nie konwertuje obrazu i obcina wszystko co możliwe. Dodam że wiele modeli LCD starszego typu nie ma opcji OVERSCAN i niestety na podglądzie w małym okienku jest pełny obraz HD bez ucięć i to dotyczy Discovery HD Showcase a po przejściu współpraca dekodera z parametrami telewizora się tak gryzie że niestety nie ma pełnego ekranu i logo jest ścięte do połowy.
Dlatego nadawcy powinni pomyśleć żeby tak uśrednić ologowanie kanału by wszyscy byli zadowoleni. Ja nie zamierzam z tego powodu kupować NOWEGO TELEWIZORA bo jakiś durny nadawca ubzdurał sobie że logo ma być przy samej krawędzi.
 0  
Poustawiajcie sobie dobrze dekodery i telewizory a nic wam niebędzie się ucinac
 1  
A co ze zmianą loga w science ? miało być w czerwcu
 1  
Na białym tle widać niestety obramowanie tego logo
 0  
Ucięte logo, to kwestia telewizora nie dostawcy programu
 0