Łukasz Szewczyk20.06.2012 (12:54)5 komentarzy

TVN poszukuje mistrza kuchni - nowe reality show

TVN przygotowuje się do produkcji polskiej wersji kulinarnego reality show "MasterChef". Do zdobycia 100 tys. zł i wydanie własnej książki kucharskiej. Emisja programu jesienią 2012 w TVN, a w tym tygodniu ruszają castingi do programu.
Po sukcesie "Kuchennych rewolucji" i "Ugotowanych" telewizja TVN stawia na kolejne kulinarne reality show - "MasterChef". Jak zapowiadają producenci, będzie najbardziej widowiskowy konkurs kulinarny w Polsce. Uczestnicy będą musieli udowodnić, jak dobrze umieją posługiwać się nożem, deską do krojenia czy chochlą oraz jak radzą sobie z gotowaniem w przeróżnych miejscach.
Szansę na udział w programie ma każdy, kto ukończył 18 lat i amatorsko zajmują się sztuką kulinarną (nie zajmuje i nie zajmował się zawodowo gotowaniem, nie pracuje i nie pracował na stanowisku szefa kuchni, kucharza lub pomocnika kucharza w restauracji lub innym lokalu gastronomicznym). O tytuł "Mistrza Kuchni", po wcześniejszej rejestracji na masterchef.tvn.pl , będą mogli walczyć tylko ci, którym dopisze szczęście w trakcie castingów w jednym z polskich miast: 22 czerwca (Kraków, Hala Makro, ul. Zakopiańska 70A), 24 czerwca (Katowice, Hala Makro, ul. Pukowca 25), 26 czerwca (Wrocław, Hala Makro, ul Tyniecka 3), 29 czerwca (Gdynia, Hala Makro, ul. Hutnicza 8), 1 lipca (Warszawa, Hala Makro, Al. Jerozolimskie 184). Wszystkie castingi zaczną się o godzinie 10:00.

Oprócz tytułu "Mistrza Kuchni" uczestnicy programu walczyć będą o 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. O tym, kto zwycięży zdecyduje trzyosobowe jury, którego skład pozostaje jeszcze tajemnicą.

Komentarze (1 - 5 z 5)

od razu widac ze sponsorem bedzie Makro
 7  
Ja jestem zadowolony, że jesienią w TV będzie w końcu coś nowego. Bo do tej pory były same talent show o śpiewaniu i tańczeniu, a tu coś nowego i fajnie.
 4  
To bedzie cos podobnego do Kuchennych Rewolucji, tylko ze tutaj dostanie sie nagrode.

markus - Za to Mam Talent powroci i chyba rozbije inne TV. Ale niedawno na temacie o castingach do MT, ludzie mowili ze program robi coraz nudniejszy. Ja tez tak uwazam bo finalisci, to wieksza ilosc osob tanczy lub spiewa.

Jestem ciekaw, czy Taniec z Gwiazdami wroci? Wedlug mnie powinni dac sobie spokoj, bo do kiedy to pojdzie, do setnej edycji?
 4  
zgadzam sie
 2  
Z tym warunkiem amatorskiego gotowania to lipa jak zawsze. W tekstach informujących piszą, że program dla amatorów a w formularzu trzeba podać doświadczenie w pracy w gastronomii. I będzie jak w innych tego typu programach, udawanie, że wszyscy to amatorzy ledwo trzymający nóż i nie umiejący obrać fachowo czosnku ;) A wygra zawodowy kucharz, który gotował dla koronowanych głów LKIK
 0