Łukasz Szewczyk22.06.2012 (14:16)49 komentarzy

TV Puls 2 na start przez 12 godzin. Co w ramówce?

W czwartek (19 lipca 2012 roku) w samo południe rusza nowy kanał - TV Puls2. Jest to już drugi ogólnopolski kanał Telewizji Puls, dostępny bezpłatnie za pośrednictwem (MUX2) naziemnej telewizji cyfrowej i nie tylko. Co w ramówce?
Uruchomienie drugiego ogólnopolskiego kanału jest dla Telewizji Puls wydarzeniem wyjątkowym. W pełni wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu TV Puls - marki telewizyjnej, która w ciągu ostatnich 6 lat zanotowała ponad 500% wzrost i jest na 7. miejscu wśród najchętniej oglądanych kanałów. Od 19 lipca zaoferujemy naszym odbiorcom i partnerom biznesowym dwa komplementarne, ogólnopolskie kanały z interesującą ofertą programową i ogromnym potencjałem w dotarciu z komunikatami reklamowymi do najbardziej pożądanych grup odbiorców
- zapowiada Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

TV Puls 2 będzie uzupełnieniem i rozwinięciem oferty programowej TV Puls. Ramówka nowego kanału powstała z myślą o grupie komercyjnej: kobietach i młodych rodzinach. Widzowie znajdą tu programy lifestylowe, talk-show, animacje, szeroki wachlarz filmów oraz dokumenty i programy muzyczne.
Strategia programowa ma na celu zdobycie odbiorców wśród kobiet oraz młodych rodzin. Oferta programowa TV Puls 2 to przede wszystkim światowej sławy produkcje, znane widzom płatnych pakietów kablowych i satelitarnych, a od 19 lipca dostępne bezpłatnie w nowym kanale w DVB-T
- mówi David Podhajski, koordynator projektu TV Puls 2.

Wśród propozycji wakacyjnej ramówki znajdą się liczne programy lifestylowe (m.in. "Perfekcyjne Panny Młode", "Za kulisami sławy"), rodzinne animacje ("Scooby Doo", "Tom i Jerry" oraz "Pszczółka Maja") czy cykl popularnych amerykańskich talk-show, który zapoczątkuje "Dr Phil". W weekendy stacja zaoferuje premierowe dokumenty przyrodnicze, popołudniowe pasmo familijne oraz wieczorna oferta, przygotowana specjalnie z myślą o miłośnikach dobrego kina - tu propozycje dla siebie znajdą zarówno wielbiciele komedii, jak i porywających filmów przygodowych.
Wraz z ekspansją naziemnej telewizji cyfrowej nasi widzowie mogą spodziewać się kolejnych premier i nowości w ramówce
- dodaje David Podhajski.
TV Puls 2 w początkowej fazie rozwoju będzie nadawać 12 godzin dziennie (w godz. 12.00 - 24.00), ale wraz z poszerzeniem realnej dystrybucji będzie wydłużał czas swojej emisji. Kanał będzie dostępny dla wszystkich widzów naziemnej telewizji cyfrowej oraz abonentów Cyfry+, "n" i TP, których dekodery odbierają sygnał z cyfrowych nadajników naziemnych. Od 19 lipca 2012 roku stacja będzie też dostępna w sieci kablowej Toya - jednej z największych polskich telewizji kablowych, a także u kilkudziesięciu kolejnych operatorów (ich liczba codziennie rośnie).

Za zarządzanie nowym kanałem, wdrożenie zawartości programowej oraz rozwój kanału w obszarach nowych technologii i Internetu odpowiada David Podhajski. Działania promocyjne, wspierające start TV Puls 2 będą prowadzone na antenie TV Puls oraz na Facebooku.

Komentarze (1 - 10 z 49)

niech ktoś nagra start tej stacji, bo mnie nie będzie :(
 23  
Najpierw by wprowadzili zmiany w głównym TV Puls i wyprowadzili go na dobra pozycje, a nie zakładają już 2 kanał.
 23  
Szału nie ma, ale są gorsze stacje w DVB-T, np. zawalone amerykańskimi show TV6.
 43  
czy ktoś pamięta,że Puls to nowa wersja Tv Niepokalanów?
 26  
Nie wiesz co o której porze leci Radzę oglądać
Polo TV sobota 19.00 - 00.00
TV6 tylko muzyczne listy włatcy móch
a ATM Rozrywka polecam oglądać Awanturę o kasę i Grę w ciemno
 20  
niech ktoś nagra start tej stacji, bo mnie nie będzie :(
A gdzie będziesz napewno nie w Egipcie,Paryżu
 28  
W poczatkowej fazie rozwoju kanalu puls2 beda zapewne lepsze oferty niz w puls tv. Wynika to z koniecznosci zdobycia widzowni dla rynku reklamowego . Zapewne tez osiagniete zostanie to przez oslabienie ramowki tvpuls ktora obecnie widac jest tworzona z bolem i na sile. Od sezonu wiosna 2012nie widze w puls tv jakiej konkretnej strategii .
 9  
Szału nie ma ale zapewne się rozwinie tak samo jak TV Puls.
 5  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
KOLEJNY BADZIEW DOLACZA DO NAZIEMNEJ TELEWIZJI, ZARAZ PO POLO TV I TV6 :(
 35  
Zamiast dać do dvb-t jakieś kanały o wiedzy,kulturze itp dają kolejny kanał z amerykańską papką i bądź tu mądry w naszym kraju.
 17