Magdalena Fris25.06.2012 (11:22)1 komentarz

Automatyczne transakcje walutowe - wygoda dla spłacających kredyty

Nowe rozwiązanie wprowadzone przez Internetowykantor.pl przyda się wszystkim spłacającym kredyty walutowe. Rozbudowa serwisu o funkcję auto-zatwierdzania pozwala na skrócenie czasu transakcji i brak konieczności każdorazowego akceptowania kursu waluty.
Duża konkurencja na rynku wymiany walut stymuluje rozwój oferty i listy korzyści dla klientów. Rośnie dystans pomiędzy kantorami internetowymi a tradycyjnymi. Lista korzyści przemawiająca za wymianą walut online została właśnie poszerzona o automatyczne transakcje walutowe. Teraz oprócz wygody dokonywania transakcji z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu i bezpieczeństwa wymiany walut usprawnieniu uległ sam proces obsługi.
W portalu Internetowykantor.pl, pojawiła się nowa usługa, która dodatkowo zmniejsza ilość działań jakie ma do wykonania klient podczas transakcji. Teraz każdy użytkownik portalu ma możliwość sprzedać bądź kupić walutę bez dodatkowego potwierdzania operacji w panelu klienta.
Wielu z naszych klientów, to osoby spłacające kredyty walutowe. Wprowadzona funkcjonalność pozawala im na pełną automatyzację spłaty miesięcznej raty. Oprócz oczywistych zysków finansowych mogą teraz oszczędzać swój czas
- mówi Michał Czekalski, współwłaściciel Internetowykantor.pl.

System automatycznie po otrzymaniu pieniędzy przelanych przez klienta przewalutowuje środki po kursie bieżącym. Po tej operacji pieniądze są przesyłane na rachunek wskazany przez klienta. Kantor umożliwia automatyczną wymianę całej przelanej kwoty lub dokładne określenie jaką ilość waluty należy zakupić. Pozostałe po transakcji środki są automatycznie zwracane na konto złotówkowe klienta.

To doskonałe rozwiązanie dla m.in. dla osób regularnie kupujących walutę, np. posiadaczy kredytów denominowanych we frankach szwajcarskich czy euro. W połączeniu ze zleceniami stałymi przelewów jedynym naszym zmartwieniem staje się zapewnienie odpowiedniej ilości środków na rachunku prowadzonym w polskich złotych. Korzystający z Internetowykantor.pl mają nadal możliwość samodzielnej decyzji o momencie wymiany waluty. Osoby, które chcą wybrać kurs waluty mogą to zrobić poprzez zalogowanie się do systemu transakcyjnego.

Komentarze (1 - 1 z 1)

czyli wprowadzili tylko zlecenia stałe i się podniecają.
Nie wiesz po jakiej stawce kupisz walutę i musisz wysyłać złotówki z naddatkiem -opcja dla wygodnych, którzy nie liczą kasy.
 0