Łukasz Szewczyk27.06.2012 (0:15)36 komentarzy

Nadchodzą zmiany w VIVA Polska. Nowe logo i oprawa

VIVA Polska, najpopularniejszy w Polsce telewizyjny kanał muzyczny, latem 2012 roku zmieni swoje oblicze. Stacja otrzyma między innymi nowe logo, pojawią się nowe programy.
Muzyczny kanał telewizyjny VIVA Polska na wakacje 2012 roku zmieni swoje oblicze. Już w lipcu stacja otrzyma nowe logo, które będzie zbliżone do tego z niemieckiej wersji VIVY. Oficjalne logo polskiej stacji będzie prezentowało się następująco:

Stacja otrzyma także nową oprawę graficzną. Do ramówki stacji wprowadzone zostaną też nowe pozycje programowe. Nadawca nie zdradza jednak szczegółów. Te zostaną zaprezentowane podczas konferencji prasowej, zaplanowanej na początku przyszłego tygodnia.
Przypomnijmy, że VIVA Polska to od lat najpopularniejszy kanał muzyczny w Polsce. Jak wynika z naszego rankingu, w maju 2012 roku stację oglądało średnio prawie 25 tys. widzów.

Komentarze (1 - 10 z 36)

i dalej bedzie wszystko w 4:3?
 39  
Nie, kanał będzie nadawany w 16/9, planujemy w tym samym czasie przejść w MTV na 16/9, ale studia graficzne nie robią wystarczających postępów do odświerzenia marki Mtv, od niedawna mamy nowa osobę od PR więc chcemy trochę wizerunek nie muzycznego kanału poprawic. Jednego mogę być pewny w tym kwartale MTV dostanie 16/9, może zmiany nastąpią wraz ze zmiana Vivy.
 24  
o kur***a!!! po 8 latach!!!!
 32  
można zmienić logo, jak i całą oprawę graficzną - tylko co z tego ? skoro oferta programowo/muzyczna jest katastrofalna. A skąd popularność ? Profil stacji nakierowany jest głównie na gimnazjalistów albo na mało wymagających słuchaczy.
 38  
"1 stycznia 2011 stacja zmieniła logo, oprawę graficzną, a na antenie VIVA pojawiło się więcej programów, przede wszystkim z MTV."

To odnośnie tej oprawy na niemieckiej VIVIe. Obawiam się, że i u nas pojawi się drugie MTV i pal licho strzeli muzykę na tym kanale. Ale przecież to było do przewidzenia.
 21  
Mogą zmieniać ile wlezie a i tak najlepsze logo było z 3 żółtymi i 1 niebieskim trójkątem.
 18  
Trzema niebieskimi i jednym zółtym :D
 28  
Niech dadzą program Get The Clip
 22  
[quote|585458=vivaplcenter] Jednego mogę być pewny w tym kwartale MTV dostanie 16/9, /quote]
Czyli w ciągu 3 najbliższych dni?
 17  
niebiesko żółte logo to była już ikona pop kultury, początki muzyki elektroniczno-tanecznej, loveparady i takie tam różne. Szkoda, że zmieniają.
 18