Łukasz Szewczyk01.07.2012 (12:52)14 komentarzy

Gessler, Starmach i Moran jurorami polskiego "MasterChef"

TVN odkrywa kolejne karty dotyczące nowej produkcji - polskiej edycji kulinarnego reality show "MasterChef". W jury programu, oprócz Magdy Gessler, pojawią się także Ania Starmach i Michel Moran.
Gessler, Starmach i Moran jurorami polskiego "MasterChef"
Polska wersja programu "MasterChef" ma być jednym z hitów jesiennej ramówki telewizji TVN. Na antenie zadebiutuje we wrześniu 2012 roku. Dzisiaj ogłoszono pełny skład jury. Od kilku dni wiadomo,że w programie udział weźmie znana restauratorka Magda Gessler, która obejmie funkcję przewodniczącej jury.
Oprócz Magdy Gessler w jury zasiądą także Ania Starmach, widzom TVN znana z programu "Dzień dobry TVN", w którym prezentuje swoje potrawy. Starmach jest także zwyciężczynią TVN-owskiego konkursu "Gotuj o wszystko". Trzecim członkiem jury będzie Michel Moran, właściciel restauracji Bistro de Paris. W gastronomii od 26 lat.

Przypomnijmy, że w programie "MasterChef" oprócz tytułu "Mistrza Kuchni" uczestnicy programu walczyć będą o 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej. O tym, kto zwycięży zdecyduje właśnie trzyosobowe jury.

Program "MasterChef" zadebiutował na antenie BBC w 1990 roku. Kulinarny show, który ma wyłonić najlepszego kucharza-amatora, cieszy się popularnością na całym świecie. Konkurs realizowany był w ponad 30 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Niemczech i Francji. Gospodarzem amerykańskiej wersji był Gordon Ramsay, szkocki szef kuchni znany m.in. z programu "Hell's Kitchen" ("Piekielna Kuchnia").

Komentarze (1 - 10 z 14)

Myślałem, że postawią na kogoś bardziej znanego...

Typowało się Pascala ;p
 10  
Mam już dosyć tej geslerowej, kuchenne rewolucje to jakiś żart, ona nie dorasta do pięt gordonowi.
 7  
Miałam nadzieję, że wybiorą Tomka Jakubiaka, albo Wojciecha Amaro... Nie zbyt ciekawe to jury, chyba jednak pozostanę przy amerykańskiej wersji, gdzie jury jest genialne!
 1  
Eddy, a kto powiedział że ma dorastać? Ona jest inna, to nie ma być kopia Gordona. Program będzie świetny, nareszcie coś nowego, a nie ciągłe i nudne muzyczne show.
 1  
100 tys główna wygrana? Ale te telewizje teraz skąpe. Tyle kasy zarabiają, a jako wygrane rzucają takie ochłapy. Gdzie te czasy, kiedy co kilka dni leciały teleturnieje, w których można było wygrać nawet po kilkaset tys zł.
 0  
wersja amerykańska leci sobota/niedziela na TLC , nawet ciekawe , gotują fajnie ,
tylko reklamy na tym kanale co 10 minut :)

w w w .teleman.pl/tv/Mistrz-Kuchni-Gordon-Ramsay-18-759548
 1  
Wszędzie gesslerowa ... . Adma Gessler to jeszcze, ale nie ta malarka ... .
 2  
A ja polecam australijską wersję! Wyzwania jakieś takie fajniejsze, a jury o wiele bardziej wspierające dla uczestników.
 0  
Ja się ciesze że w końcu to nie będzie show gdzie decydować będą o wygranej sms-y!!w końcu kompetentne jury wybierze najlepszego z zawodników !
 0  
a ja uważam że wreszcie będzie dobre jesienne show w tv, szkoda tylko że to nie my jesteśmy pomysłodawcami takiego programu tylko jak zwykle jest on oparty o znaną już na świecie formułę...
 0