Łukasz Szewczyk06.07.2012 (11:53)39 komentarzy

VIVA Polska będzie kodowała sygnał. Od 17 lipca

Kończy się era szerokiej dostępności kanału VIVA Polska drogą satelitarną w systemie FTA. Od połowy lipca 2012 roku stacja będzie kodowała sygnał. Dostęp do stacji będzie możliwy u operatorów kablowych i satelitarnych w Polsce.
VIVA Polska będzie kodowała sygnał. Od 17 lipca
17 lipca 2012 roku kanał VIVA Polska rusza z nową ramówką. Stacja zaproponuje widzom między innymi nowe, wieczorne pasmo z programami rozrywkowymi. Zmieni się także logo oraz oprawa graficzna. Stacja rozpocznie nadawanie także w panoramicznym formacie 16/9. Tym samym VIVA Polska rozpoczyna nowy rozdział w swojej działalności - zmniejszając ilość muzyki na antenie oraz zmieniając profil widza, na starszego (od 20 do 35 lat).
To jednak nie koniec zmian, bo w połowie lipca 2012 roku kanał VIVA Polska zostanie zakodowany. To oznacza, że kanał drogą satelitarną nie będzie dostępny już "dla wszystkich" (FTA), a jedynie za pośrednictwem operatorów telewizji kablowej bądź satelitarnej, jak m.in. MTV Polska.
Od 17 lipca VIVA Polska zostanie zakodowana i nie będzie dostępna poza terytorium Polski. Jednocześnie chciałabym zapewnić, że zakodowanie VIVY nie wpłynie w żaden sposób na emisję w sieciach kablowych oraz na platformach DTH w kraju - mówi nam Karina Łódź z Viacom International Media Networks
Wprowadzenie kodowania jest poniekąd wymuszone przez wprowadzeniem nowych programów do ramówki VIVA Polska.
W przypadku wybranych produkcji, dostępnych na licencji, zobowiązaliśmy się do emisji wyłącznie na terytorium Polski i stąd zakodowanie kanału na inne rynki - dodaje Karina Łódź z Viacom International Media Networks

Komentarze (1 - 10 z 39)

no to teraz im ogladalnosc wskoczy!!!! tego kto to wymyslil o ogolnym przeprofilowaniu stacji powinno sie za jaja i za drzwi wy....c
MARLON5000 (usunięte konto #22317) 6.07.2012 (11:58:25)
 77  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Brawo VIVA prawidłowo, dawno już temu tak mogliście zrobić. Jestem zadowolony, że wreszcie za kodowana bedzie VIVA, cały czas na to czekałem - super!
 33  
No to teraz jest czas, aby Next Music + HD przejął widownię Vivy wchodząc na satelitę FTA. A Viva to jedno wielkie bagno przed i po zmianach. Zanim ta stacja nie była Viacomu, to było wszystko ok. Ale oczywiście Viacom ma talent do niszczenia wszystkich swoich stacji.
 65  
a niech kodują.nie oglądam tego badziewia i dobrze by było jak C+ nie dołączyłaby tego syfu do oferty.Viva to padaka jak MTV.
 52  
i tak tego badziewia nie oglądam,a tym bardziej jak wprowadzą jakieś zrąbane programy;)jeszcze zakodują,pewnie nie mają kasy na koncesje na programy,żeby na całą erope nadawać i tak pewnie ten pomysł nie wypali;)
 41  
niech zakodują tak, by sami sobie mogli w studiu oglądać :) z VIVY zrobią drugą MTV czyli kolejny szajs na rynku :)
 50  
Hmm NEXT Music nie przejmie widowni VIVY z dwóch powodów: po pierwsze - nie ma nas na sat a po drugie - NEXT Music jest dla zupełnie innego widza :)
 5  
Wiem, ale ktoś napisał na forum Satkurier:

"Jeśli faktycznie zakodują "VIVĘ", to będzie całkowita KOMPROMITACJA "Viacom`u" i moim zdaniem najlepszy moment dla kanału "Next Music" na wejście "FTA" na satelitę :D"
 28  
przestancie narzekac!! niewiele nowosci bedzie w ramowce! nadal bedziecie mieli te swoja muzyke, te top'y, 100% viva itp. nadal bedzie
 19  
Dla mnie to napewno jest wiadomosc roku...
 22