Łukasz Szewczyk06.07.2012 (11:53)39

VIVA Polska będzie kodowała sygnał. Od 17 lipca

Kończy się era szerokiej dostępności kanału VIVA Polska drogą satelitarną w systemie FTA. Od połowy lipca 2012 roku stacja będzie kodowała sygnał. Dostęp do stacji będzie możliwy u operatorów kablowych i satelitarnych w Polsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 39)

no to teraz im ogladalnosc wskoczy!!!! tego kto to wymyslil o ogolnym przeprofilowaniu stacji powinno sie za jaja i za drzwi wy....c
MARLON5000 (usunięte konto #22317) 6.07.2012 (11:58:25)
 76  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Brawo VIVA prawidłowo, dawno już temu tak mogliście zrobić. Jestem zadowolony, że wreszcie za kodowana bedzie VIVA, cały czas na to czekałem - super!
 31  
No to teraz jest czas, aby Next Music + HD przejął widownię Vivy wchodząc na satelitę FTA. A Viva to jedno wielkie bagno przed i po zmianach. Zanim ta stacja nie była Viacomu, to było wszystko ok. Ale oczywiście Viacom ma talent do niszczenia wszystkich swoich stacji.
 63  
a niech kodują.nie oglądam tego badziewia i dobrze by było jak C+ nie dołączyłaby tego syfu do oferty.Viva to padaka jak MTV.
 52  
i tak tego badziewia nie oglądam,a tym bardziej jak wprowadzą jakieś zrąbane programy;)jeszcze zakodują,pewnie nie mają kasy na koncesje na programy,żeby na całą erope nadawać i tak pewnie ten pomysł nie wypali;)
 40  
niech zakodują tak, by sami sobie mogli w studiu oglądać :) z VIVY zrobią drugą MTV czyli kolejny szajs na rynku :)
 49  
Hmm NEXT Music nie przejmie widowni VIVY z dwóch powodów: po pierwsze - nie ma nas na sat a po drugie - NEXT Music jest dla zupełnie innego widza :)
 4  
Wiem, ale ktoś napisał na forum Satkurier:

"Jeśli faktycznie zakodują "VIVĘ", to będzie całkowita KOMPROMITACJA "Viacom`u" i moim zdaniem najlepszy moment dla kanału "Next Music" na wejście "FTA" na satelitę :D"
 28  
przestancie narzekac!! niewiele nowosci bedzie w ramowce! nadal bedziecie mieli te swoja muzyke, te top'y, 100% viva itp. nadal bedzie
 19  
Dla mnie to napewno jest wiadomosc roku...
 22