Łukasz Szewczyk11.07.2012 (12:09)41 komentarzy

Nowy pakiet Smart HD dla wszystkich w Telewizji na kartę SD

Od środy (11 lipca 2012 roku) dla wszystkich użytkowników Telewizji na kartę w wersji SD, spółki Cyfrowy Dom oraz ITI Neovision przygotowały nową, bogatszą ofertę pod nazwą Smart HD. Jakie kanały w ofercie?
Nowy pakiet Smart HD dla wszystkich w Telewizji na kartę SD
Pakiet Smart HD to kilkadziesiąt kanałów w cyfrowej jakości w tym: TVP1, TVP2, TVN, TVN7, Polsat, TTV, TV4, Religia.TV, TVN24, nSport, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC, TVN Meteo, Polsat 2, Polsat Sport News, TV6, TVP Info, AXN, TVP Seriale, Kino Polska, Discovery Channel, TVP Sport, Disney Channel, Orange Sport. Dodatkowo, dla użytkowników korzystających z dekodera HD, udostępniono 5 kanałów, w jakości HD (TVN HD, TVN7 HD, Polsat HD, TVP1 HD, TVP2 HD).
Użytkownicy ofert otrzymają dostęp także do polskich kanałów FTA, wśród nich m.in. TV Puls, TV Biznes, Mango24, TVP Kultura, TVP Polonia, Tele5, VIVA Polska, 4Fun.TV, Eska TV, Edusat, Rebel TV, Polo TV, TV.Disco, iTV, TVR, TVS, Fashion TV czy TV5.

Baza telewizji na kartę SD liczy ponad pół miliona użytkowników, takich, którzy doładowują kartę regularnie, bądź - w miarę swoich potrzeb, np. wyjeżdżając na wakacje.

Opłaty za dostęp do oferty Smart HD zaczynają się od 15 zł miesięcznie (przy opłacie na 12 miesięcy - 180 zł) i nie przekraczają 20 zł za 1 miesiąc. Cena nie ulega zmianie w stosunku do cen doładowań dla oferty telewizji na kartę SD przy jednorazowej wpłacie za 3 (54 zł) lub 6 miesięcy (96 zł)

Co ważne, przejście do oferty Smart HD nie wiąże się z obowiązkową wymianą karty dostępowej czy też dekodera. Karta z ofertą Smart HD współpracuje z dekoderami (SD i HD) z systemem dostępu warunkowego CONAX.

Oferta Smart HD jest dostępna przy zachowaniu minimum formalności. Wystarczy rejestracja karty przez stronę internetową, lub w call center, a wkrótce również w dedykowanych punktach sprzedaży. Opłaty za dostęp można wnosić tradycyjnie na poczcie, przelewem w banku, bądź najwygodniej i najszybciej w sieci dedykowanych punktów sprzedaży platformy n, której nowy system doładowań i płatności właśnie wystartował.

Przejścia na nowy pakiet można dokonać za pośrednictwem nSklepu

Komentarze (1 - 10 z 41)

Nareszcie coś ruszyło :) Świetna oferta!
 0  
Czekamy na podobna ofertę tnk hd :-) z polsatem hd i polsatem 2 i 15 zł za rok ;-)
 4  
Kupię to, jak będzie można wybrać sobie kanały i tylko za nie płacić.
 6  
smarthd.pl
 0  
A kiedy Polsat HD w TNK HD
 3  
buhahahahahahahahaaa, "(...)przejście do oferty Smart HD nie wiąże się z obowiązkową wymianą (...) dekodera(...)", SmartHD na dekoderach SD, buhahahahahahahahha!!! to polecieli po bandzie
 11  
@nanga_prabut. Abonament telewizyjny też mamy płacić.A kanały wybiera za nas KRRiT.Ale sądzę ,że za kilka lat operatorzy dorosną i zaczną spełniać Twoje wymagania(zresztą mnie też by to najbardziej odpowiadało).
 3  
"POlsat HD"

hehehehehehehe
 3  
Dla mnie idealna oferta. Przechodze bo i tak doladowywuje.
 6  
NIE KUPUJE TEGO. Wiedziałem że dodadza to co juz jest tylko w hd. TVP1HD i TVP2HD juz jest w naziemnej. Jedyna róznica to dodatkowy polsat ktory i tak odbieram z naziemnej cyfrowej. Nie kupuje tego.
 1