Łukasz Szewczyk12.07.2012 (9:33)11

Związkowcy grożą strajkiem w TVP

Związek Zawodowy Pracowników Twórczych TVP Wizja podjął decyzję o wejściu w spór zbiorowy z zarządem Telewizji Polskiej. Związkowcy grożą strajkiem, jeśli władze nie spełnią ich żądań - anulowanie obniżek wynagrodzenia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Mam nadzieję na strajk generalny poprzez puszczenie czarnego ekranu i zamknięcie tego burdelu.
 10  
myślę, że nie ma potrzeby kontraktowania gwiazd, młodzi są często lepsi od pseudo gwiazdorów, a na pewno zdecydowanie tańsi. I zaznaczam, że nie mam nic przeciwko "przysłowiowym" Lisom, bo jak ktoś tyle daje za robotę to sam bym wziął. Problemem jest zarząd, który daje zgodę na takie konrtakty w tak trudnych czasach. Młody dziennikarz cieszył by się jak by dostał 1/5 tego co dostają "gwiazdorzy" a myślę, że byłby nie gorszy od starego wygi.
 7  
Popieram należy to dawno to już rozpieprzyć,jak i ten burdel tpemitel który wprowadza cyfryzację śmiechu warte
 1  
TVP - i nie zmienia się nic
 1  
Jak się boją ,że będą zarabiać mniej w co nie bardzo wierzę. Lis 80 tys. ,Kraśko 50 tys. itd i jak tu ma być dobrze ,szukać pieniędzy w ich kieszeniach a nie od biednych ludzi. Prezesi powinni oddać połowę pensji i po krzyku. Gdzie TVP Seriale TVP Sport i TVP HD w DVB-t za darmo nie ma TVP Sport w HD . Gdzie ta misja ? No cóż nie zamykają ten bałagan i niech nie robią szopek i nie udawają biednych myszek .
 2  
Zamknąć TVP !!!
 4  
Czy wiecie co z kontraktami Sekielskiego i Tadli?
 2  
Pier..lenie że płacą gwiazdom takie duże honoraria aby ich utrzymać przy sobie to mrzonka. Jak ja chcę oglądać jakiś program to nie dlatego że prowadzi go jakaś Lisica tylko dlatego że akurat coś mnie interesuje. A te wysokie kontrakty i rozdawnictwo publicznych pieniędzy pomiędzy sobą to nic innego jak "KOLESIOSTWO".

Zapędzić wszystkich pochodniami do wielkiego dołu ze smołą i podpalić.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 lipca 2012 o 11:49:58 przez Filseb).
 2  
NARESZCIE! Może w końcu jak politycy zobaczą czarny ekran w TVP, to może w końcu zabiorą się do pracy nad nowym sposobem pobierania abonamentu, a może i od razu zreformują całe media publiczne, przy okazji rezygnując (to niestety mało możliwe) z upolityczniania mediów. Jak w Czechach się udało w 2001 (odpolitycznienie), to u nas też powinno!
 0  
Zlikwidować abonament, rozwiązać TVP i wywalić na pysk związkowych patałachów. Czym mniej kanałów wypełnionych głupią propagandą i jeszcze głupszymi serialami tym lepiej.
 2