Łukasz Szewczyk16.07.2012 (0:44)40

Ostra krytyka TVN24 za konferencję Rutkowskiego

"Upadek mediów","to jest po prostu nekrofilia" - to tylko wybrane cytaty z krytyki publicystów pod adresem telewizji TVN24 za przerwanie programu "Loża prasowa" i transmisję kolejnej konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie Madzi z Sosnowca.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 40)

dla mnie TVN24 to kompletne DNO i SZAMBO

od czasu jak w Cyfrze pojawił się kanał Polsat News stopniowo zaprzestałem oglądania TVN24. wszystkim innym polecam to samo, zamiast oglądania festiwalu samokreacji pseudogwiazd dziennikarswa Kuźwarów, pijanych Miecugofóf, Gardiasanki, Choojdysów, Olejnikowych czy ziejących jadem Komend-Zalewskich

przełączcie sobie od czasu do czasu z TVN24 na Polsat News i zobaczcie różnicę w podejściu, sposobie realacjonowania i komentarzu... wyleczycie się trwale z TVN24
 34  
Zalosna stacyjka, ktorej poziom obecnie mozna porownac juz tylko do Dziennika Telewizyjnego z lat 80. Manipulacje i odmozdzanie widzow wedlug wzorcow wypracowanych jeszcze w Wydziale Prasy KC PZPR.
Kolejna proba gry smiercia dziecka i lansowanie tego zdemoralizowanego Rutkowskiego jest szczegolnie oburzajaca.
 23  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
TVN 24 to najlepszy kanał informacyjny w Polsce.Pełen profesjonalizm.
 50  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Tylko Trwam. Jedyna obiektywna stacja w POlsce.
 34  
Możesz sobie oglądać stację jaką chcesz - Twój wybór, ale jeśli z premedytacją przekręcasz nazwiska ludzi, nieważne kto by to był, to tym pokazujesz swój poziom a raczej jego brak. Każdy nazywa się tak jak nazywa i wyśmiewać się z tego może tylko kompletny idiota. Gratuluję człowieku.
 1  
Rutkowski to już dawno powinien siedzieć w pierdlu a nie lansować się przed tefałenem jak detektywistyczna świnia
 25  
Ktoś jest zaskoczony że TVN24 żeruje na ludzkiej tragedii? Przecież ta stacja to od dawna tabloid telewizyjny i co gorsze inne stacje idą w jej ślady.
 21  
TVN24 nie oglądać. Pominąć.
Firmami sterują pieniądze, nie narzekanie. Rutkowskim też.
 16  
Ile Mama tego dziecka dostanie tantiem? Przecież to dzięki niej telewizja i tabloidy oraz gazety zarobią dziesiątki milionów. A może by tak ktoś z TVN podpalił się na wizji lub wymyślił coś drastycznego?
 15  
ZAGADAM SIĘ!!!
Ile można ciągnąć ten temat? Rok, dwa? "Mama Madzi" i "mama Madzi" aż krew człowieka zalewa. Co kogo obchodzą przemyślenia jakiegoś ochroniarza? Jeśli się nie przesłyszałem to pan prowadzący mówił coś o "peklowaniu dzieci"([email protected]#$%[email protected]#$%). Po kiego grzyba komu ta wiedza, ile można patrzeć na tą cierpiącą rodzinę, jakby ktoś ich siłą zaciągnął na tą konferencję?
Ostatnio, chyba w piątek, nawet zaproszeni goście nie chcieli już komentować w TVN24 tej sprawy.
Red.Morozowski twierdzi, że oni nie kreują rzeczywistości tylko ją pokazują! No jasne. Od rana do wieczora co 5 minut tylko matka "Madzi" - to jest pokazywanie już już kreowanie. Pewnie społeczeństwo się domaga by co 5 minut to samo "gadać".
Nie liczy się informacja, liczy się kasa, oglądalność, reklamy. Tv ma zarabiać, tylko czy za każdą cenę?
 17