Łukasz Szewczyk16.07.2012 (0:44)40

Ostra krytyka TVN24 za konferencję Rutkowskiego

"Upadek mediów","to jest po prostu nekrofilia" - to tylko wybrane cytaty z krytyki publicystów pod adresem telewizji TVN24 za przerwanie programu "Loża prasowa" i transmisję kolejnej konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie Madzi z Sosnowca.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 40)

@Al
widzisz kolego, różnica polega na tym, że GDA zmieniając nazwiska próbował zobrazować zachowanie tych osób, jak i całej grupy TVN. Pamiętam jak TVN się "rozpędzała", wtedy powiedzmy była jakaś nutka profesjonalizmu. Niestety polityka i żądza sensacji za bardzo ich wciągnęła. A lansowanie pani Gardias to już po prostu mdli. Dziewczyna ma urodę jak każda polka, a wywyższana jest jakby zdobyła tytuł miss i Bóg wie co jeszcze. Moje zdanie jest takie, że ładniejsza jest już Cegielska. Słyszał ktoś taki bum na jej temat? Nie!. Niestety TVN jak i cała grypa ITI leci w dół, to samo widać po portalu onet. Nic nie ma to poczytania, tylko jakieś sexi gów...o, aby wpływy z reklam były jak największe. Nic innego nie jest ważne.
 7  
Dlaczego "media" używają sformułowania "detektyw Rutkowski" jeżeli ten pan nie jest detektywem i nie ma licencji ?! Dlaczego media robią ciągle sensacje i telenowele, nekrofilię, szambo i chamstwo z ludzkich tragedii ?! Zostawcie te sprawy prokuraturze i policji, a nie opierajcie swoje poglądy o plotki Rutkowskiego, który ma wyrok sądowy i jest winny państwu kilka milionów złotych. Ludzie zacznijcie myśleć, TVN24 spada oglądalność na łeb na szyje za takie decyzje, przecież tego nie da się już oglądać.
 11  
Od ponad dwóch lat nie oglądam tej pseudo informacyjnej stacyjki.Już dawno to, co oni tam uprawiają, to nie dziennikarstwo tylko dziennikurestwo.
 13  
ta stacja to kurestwo, wystarczy POrównać sobie wydarzenia, które nadaje tvn i inne stacje. Wszystkie niewygodne pozycje dla tvn nie są w ogóle pokazywane. A tv ma byc przecież obiektywna ??
 12  
Niestety zawód dziennikarza totalnie się zeszmacił m.in. dzięki takim dziennikarzynom jak ta pani. Najlepiej wyszedł na tym detekcio . Za minutę reklamy w TVN czy innej stacji musiałby bulić ciężką kasę, a tak? Zwoła jedną konferencję, drugą, dziesiątą. Gówno tam powie ale jego nazwisko leci na pasku i powtarzane jest wielokroć. Prost ludek polski niewiel rozumie ale nazwisko zapamięta. Potem mija kilka tygodni jeden prywaciaż czy drugi dostaje po uszach i co??? Leci do detekcia no bo jego nazwisko ma zakodowane w pamięci. Ten przyjedzie często robotę spier.... ale niezłą kasę przytuli no bo jest najlepszy w kraju, ciągle w TV itd.Proste, proste, a te jełopy dziennikarze i właściciele stacji kupują to jak ciepłe bułeczki.No ale barany trzeba strzyc hehe.
 6  
Ja również od roku przed wyjściem do pracy preferuję oglądanie Polsat News. W TVN24 najbardziej denerwują mnie mało śmieszne żarciki prowadzących i filmiki z YouTube. Człowiek chciałby się czegoś konkretnego dowiedzieć, a zajmują mu czas pierdołami. W Polsat News jest tego o wiele mniej.
 13  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Ta rodzinka Cieślików zaczyna być wkurzająca. Jestem pewien ze winnym zabójstwa Madzi są synalkowie Cieślika ten prawdziwy - Mateusz i ten przybrany - Bartek. Katarzyna jest nie winna - niech ona w końcu powie prawdę. Madzia miała dwa razy zostać uderzona główka. I jeszcze ta psycholog w studiu to co powiedziała mógłbym bardziej dac jednak w stronę Bartka bo materialne sprawy Waśniewska zawsze klepała biedę, Waśniewski nie. Przerwał studia poszedł do pracy frustrujące jest trochę jak się charuje a kasy nadal brakuje mieszka się w slamsach na poddaszu Rutkowski tez mało obiektywny w tej sprawie wakacje, mieszkanie ale myślę ze chciał ja mieć cały czas pod okiem, zresztą Bartek chyba boi się ojczyma za w papranie w to jego syna
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 16 lipca 2012 o 12:04:07 przez Golbi).
 56  
Jak był news, że TVN24 ma największą oglądalność, to chwaliliście ten kanał w niebogłosy, a tu nagle prosze jaka krytyka i zaraz +15 ^^

hipokryci.
 8  
@golbuś
przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, troszkę bełkotem zalatuje.
 7  
I słusznie - TVN to chłam
 7